شباهت‌های جالب دو عنوان Medal of Honor سال ۲۰۰۲ و Call of Duty: WW2

شباهت‌های جالب دو عنوان Medal of Honor سال ۲۰۰۲ و Call of Duty: WW2

شباهت‌های جالب دو عنوان Medal of Honor سال 2002 و Call of Duty: WW2

مرحله‌ آغازین دو عنوان Medal of Honor در سال ۲۰۰۲ و Call of Duty: WW2 که امسال عرضه شده، دارای شباهت‌های بسیاری هستند. به گزارش پردیس‌گیم و به نقل از Kotaku، این شباهت‌ تا حدی است که می‌توان از تصاویر این دو بازی برای نشان دادن پیشرفت صنعت گیم در طی این پانزده سال استفاده کرد.

مرحله‌ی آغازین این دو عنوان هردو در رابطه با یک سناریو هستند. نبرد سواحل Normandy با دید اول شخص و هردو بازی هم عناوین بلاک‌باستر و AAA در سبک شوتر به حساب می‌آیند. در هر دو  عنوان شاهد نزدیک شدن قایق‌ها به ساحل هستیم که چند لحظه بعد یاران شما و خود قایق مورد شلیک گلوله قرار می‌گیرند.‌ در ادامه صحنه‌هایی مربوط به از بین بردن سیم‌های خاردار و کشتن نیرو‌های آلمانی در پناه‌گاه‌‌های‌شان به نمایش گذاشته می‌شود. شایان ذکر است که تمامی این اتفاقات به‌طور مشابه در هردو بازی با همین ترتیب رخ می‌دهند.

به همین علت بسیاری از صحنه‌ها یکسان هستند و تنها از لحاظ بصری پیشرفت چشمگیری داشتند. اکنون با مقایسه‌ای جالب از این دو بازی همراه باشید.

تصاویر، متحرک هستند:

همانطور که تصاویر نشان می‌دهند، مشخصا در این پانزده سال صنعت گیم بسیار پیشرفت کرده است. در پایان دیدگاه شما در این رابطه چیست؟ 

[ad_2]

شباهت‌های جالب دو عنوان Medal of Honor سال ۲۰۰۲ و Call of Duty: WW2

pardisgame.net

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید