شایعات امروز استقلال تهران / سناریو اخراج شفر از استقلال

استقلال اگر به الهلال ببازد، فصل برای مرد آلمانی به پایان می‌رسد

0
81

شایعات امروز استقلال تهران / سناریو اخراج شفر از استقلال

آن چیزی که در استقلال وجود دارد و اتفاق می‌افتد باب میل هوادار نیست، شفر دیگر محبوبیت گذشته را ندارد و فرهاد مجیدی هم سیاست سکوت را در پیش گرفته است؛

استقلال که به یک قدمی صدرنشینی رسیده بود با این دو بازی اخیر دوباره از کورس جا ماند و مشکلات درون‌تیمی هم به اوج خود رسیده و شایعات بسیار زیادی درباره احتمال تغییرات در تیم مطرح شده است.

از همین حالا گفته می‌شود که شفر قصد دارد عذر ۶ بازیکن تیم را در پایان فصل بخواهد؛ این در حالی است که معلوم نیست خود او در تیم ماندگار خواهد بود یا خیر.

شواهد و قراین نشان می‌دهد که هیچ چیز در استقلال سر جای خودش نیست و این مسأله باعث شده همه منتظر اتفاقات حیرت‌انگیز در آینده‌ای نزدیک در این باشگاه باشند.

پشت پرده شایعات امروز استقلال تهران

شفر مدت‌هاست با علی خطیر، معاون باشگاه استقلال، اختلافاتی اساسی دارد و مصاحبه‌های تندی هم علیه او انجام داده است. علاوه بر این درگیری و تسویه‌حساب‌ها، نتیجه‌نگرفتن تیم بعد از دربی مشخص کرد که مجموعه تحت مدیریت شفر هماهنگی‌های لازم را ندارد.

کاپیتان رحمتی

رحمتی قدرتی فرای یک کاپیتان و بازیکن دارد که می‌تواند پنالتی‌زن تیم را تغییر بدهد. او حالا دو بازی است که شعار حیا کن، رها کن از هوادار می‌شنود.

درگیری فرهاد مجیدی

در همین دربی اخیر درگیری فرهاد مجیدی با دکتر ستوده، پزشک استقلال که در بین دو نیمه و در رختکن توصیه‌های فنی  کرده بود و فرهاد به او گفته بود حق دخالت در امور فنی را ندارد، حسابی خبرساز شد.

توهین نژادپرستانه

از آن بدتر جنجال و شایعات مربوط به توهین نژادپرستانه فرشید باقری و فرشید اسماعیلی به ایسما و پاتوسی و درگیری بین این بازیکنان هم که چند روزی به بزرگترین حاشیه استقلال در کنار اعتراض هواداران به اعضای باند سفتا (رحمتی‌، اسماعیلی‌، شجاعیان و چشمی) تبدیل شده است؛ البته نتیجه این اتفاق هم اخراج موقت فرشید باقری و جریمه سایر بازیکنان بود.

قائدی رفت و اخراج شد

بعد از این اتفاقات هم مهدی قائدی در شب بازی با سایپا جنجال جدیدی را به راه انداخت و وقتی فهمید در لیست جایی ندارد اردوی تیم را بدون هماهنگی ترک کرد و اخراج شد.

در چنین شرایطی تیم دو امتیاز خانگی دیگر هم مقابل سایپا از دست داد تا بحران به اوج برسد.

و اما شایعات امروز استقلال تهران درباره وریا غفوری

حالا به این بحران‌ها داستان وریا غفوری که ماه‌های پرالتهابی را پشت سر گذاشته، اضافه کنید. بعد از انتقادات او از برخی مسائل اجتماعی و سیاسی و اقتصادی کشور در اعتراض به مشکلات معیشتی که مردم با آن روبه‌رو هستند،‌ او به حراست وزارت ورزش و… احضار شد و مسئولان کشور هم به صحبت‌های او واکنش نشان دادند.

پس از آن وریا با اسماعیل حسن‌زاده رئیس کمیته انضباطی دچار چالش شد. حالا هم در شبکه‌های اجتماعی شایعه شده او اصلا مصدوم نیست و  به خاطر دستور یک مقام سیاسی به او اجازه حضور در مسابقات را نداده‌اند که این خبر بلافاصله از سوی کادر پزشکی این تیم تکذیب شد.

در نهایت شایعات به قدری جدی شد که وریا در یک استوری اینستاگرامی ضمن تکذیب اخبار نوشت:« با توجه به شناختی که از من دارید می دانید اگر هر دلیلی جز مصدومیت برای بازی نکردنم وجود داشت سکوت نمی کردم.

اتمام حجت با شفر

اخیرا هم اعضای هیأت‌مدیره جلسه‌ای را با معاونان باشگاه و وینفرد شفر برگزار کردند و خطیر و شفر در مصاحبه‌هایی بعد از این جلسه گفتند که هیچ مشکلی با هم ندارند.

در جلسه هیأت‌مدیره مسئولان به صورت رسمی به شفر گفته‌اند که او کارمند باشگاه است و باید باقری و قائدی را به تیم بازگرداند.

سعادتمند، رئیس هیأت‌مدیره، در جلسه اعلام کرد اتفاقات فصل قبل مربوط به اختلاف منصوریان و مدیریت و حوادث تلخ مربوط به آن دیگر نباید تکرار شود و همه باید پشت هم باشند. البته به شفر اعلام شده است که تصمیم‌گیری‌ها در هیأت‌مدیره صورت می‌گیرد و کاری به معاونان باشگاه از جمله علی خطیر نداشته باشد.

در همین جلسه خطیر و شفر را با هم آشتی دادند تا درظاهر نشان بدهند که همه چیز گل و بلبل است.

شایعات امروز استقلال تهران / سناریو اخراج شفر از استقلال

آن روی سکه شایعات امروز استقلال تهران

به گزارش ملکانه، حقیقت اما این است که هنوز احتمال اخراج شفر وجود دارد و تنها قرارداد سنگین او باعث شده تا به امروز سرمربی استقلال باقی بماند.

به تقویم مسابقات این تیم اگر نگاهی بیندازید، متوجه می‌شوید که چه اتفاقاتی ممکن است رخ بدهد. آنها دوشنبه در قطر مقابل تیم قدرتمند الهلال عربستان صف‌آرایی خواهند کرد و اگر در این بازی امتیاز از دست بدهند، تقریبا کارشان در آسیا در همین مرحله گروهی به پایان می‌رسد.

آنها پس از بازگشت به ایران باید بلافاصله خودشان را به اصفهان برسانند تا حساس‌ترین بازی هفته بیست‌وپنجم را مقابل سپاهان که مدعی کسب عنوان قهرمانی است، برگزار کنند. امتیاز از دست‌ دادن در این بازی هم شانس قهرمانی استقلال در لیگ را دوباره به پایین‌ترین حد ممکن خواهد رساند.

شاگردان شفر ٢٨ فروردین هم باید مقابل تیم خوب ماشین‌سازی در تهران بازی کنند و درنهایت در تاریخ سوم اردیبهشت دوباره در امارات به مصاف الهلال عربستان خواهند رفت.

اولتیماتوم به شفر یکی دیگر از شایعات امروز استقلال تهران

حسابش را بکنید در این شرایط بحرانی که همه چیز در این تیم به هم ریخته است،‌ استقلال باز هم نتیجه نگیرد؛ آن وقت است که بحث کنار رفتن شفر به صورت جدی مطرح خواهد شد.

در هفته‌های اخیر هم چندباری شایعه اولتیماتوم مدیران باشگاه به این مربی آلمانی شنیده شد که هر بار این خبر از سوی فتحی، مدیرعامل باشگاه، تکذیب شد.

منتهی بعد از شکست مقابل پرسپولیس و جنجال‌های رختکن و مساوی مقابل سایپا و دورشدن از قهرمانی‌، دوباره بحث تصمیم جدی مدیران باشگاه برای تغییرات در کادر فنی تیم بر سر زبان‌ها افتاده و گفته می‌شود که در صورت نتیجه‎نگرفتن در بازی‌های پیش رو امکان اخراج شفر  و مذاکره با این مربی برای قطع همکاری وجود دارد.

شفر کاری به شایعات امروز استقلال ندارد

شفر بارها در مصاحبه‌های خود از حالا درباره تقویت استقلال در فصل آینده حرف می‌زند؛ یعنی شفر خیال رفتن ندارد!

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید