شاکر بازیکن تیم آبی پوشان ماندگار است نه استقلال

0
138


مدیر آکادمی استقلال گفت: بازیکنی که در کنار مهدی قائدی در خودرو بوده و دچار ضربه مغزی شده بازیکن تیم های پایه استقلال نیست.

به نقل از مهر و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، صادق ورمزیار مدیر آکادمی باشگاه استقلال  درباره خبر درگذشت احمدرضا شاکر بازیکن تیم جوانان آبی‌ها گفت: من نمی‌دانم خبر درگذشت این جوان صحیح است یا نه و اگر درست است که آرزوی صبر برای خانواده‌اش دارم و تسلیت می‌گویم ولی در کل باید بگویم در تیم‌های پایه استقلال، بازیکنی به نام احمدرضا شاکر وجود ندارد.

به نقل از مهر، شاکر بازیکن تیم جوانان آبی پوشان ماندگار بوده که قائدی را در بوشهر همراهی می کرده است.

مهدی قائدی به همراه دوستانش در اولین ساعات بامداد امروز دچار سانحه رانندگی شد و در اولین ساعات بامداد امروز در بیمارستان خلیج فارس تحت عمل جراحی قرار گرفت. 

[ad_2]

انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی در مجله اینترنتی ملکانه لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. ما در ملکانه به هوش و ذکاوت مخاطبانمان باور داشته و با رعایت بی طرفی در پوشش و انتقال خبر به آنها، امکان تفسیرخبرها را مطابق با خواستشان فراهم می سازیم. همچنین ما به تمام نظرات کاربران احترام می گزاریم و از شما بابت وقتی که صرف نوشتن نظر می نمایید سپاسگذاریم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

2 + هفت =