شاهرخی رد شد ؛ساکت نپذیرفت – حبیب کاشانی سرپرست تیم ملی

پس ازاینکه تیم ملی نتیجه نگرفت مثل همیشه اهالی فوتبال به دنبال نسخه ای شفا بخش برای بهتر شدن وضعیت تیم ملی هستند . نسخه هایی که همیشه مثل هم است مثل تغییر مربی ؛ آوردن مربی ایرانی یا سرپرست  که البته کمتر هم به تیم ملی کمکی کرده است .

این نسخه برای کی روش واین تیم ملی هم پیچیده شده است . فدراسیون نشینان می خواهند دستیاران او را تغییر دهند که این مربی سرشناس زیر بار آن نرفته ، اما بحث بعدی موضوع سرپرستی است . کی روش از ابتدای حضور در ایران با این پست مشکل داشته و د رنهایت عباس ترابیان سرپرست سابق تیم ملی را هم برکنار کرده است او می گوید نیازی به سرپرست ندارد و کارهایش با حامد مومنی و خراتی حل می شود اما فدراسیون  قصد دارد تا سرپرستی را برای تیم ملی کنار کی روش قرار دهند .
در حال حاضر گزینه هایی برای این پست در نظر گرفته شده است . اولین گزینه همایون شاهرخی بود . سرپرست سابق تیم ملی که البته  یکی از مدیران  ارشد فدراسیون بسیار روی حضور وی اصرار دارد . شاهرخی که سابقه حضور در این پست را دارد  خیلی زود رد شد  و چندان مورد استقبال قرار نگرفت .
گزینه بعدی محمدرضا ساکت مدیر عامل سابق سپاهان بود که کی روش هم تا حدودی از نوع مدیریت او استقبال می کند اما این ساکت بود که این سمت را نپذیرفت و ظاهرا
آن را برای خود کوچک می دانست که شاید پر بی راه هم نیست . اما گزینه اصلی که با او پیشنهاد جدی هم داده شده است حبیب کاشانی مدیر عامل سابق پرسپولیس و عضو شورای شهر تهران است . شاید برایتان جالب باشد که بدانید شخص کفاشیان این پیشنهاد را به کاشانی داده و هنوز با جواب مثبت یا منفی از سوی کاشانی مواجه نشده است.
قرار است با بازگشت کی روش درمورد حضور کاشانی برای سرپرستی تیم ملی جلسه ای برگزار شود تا در صورت توافق طرفین حبیب کاشانی به عنوان سرپرست تیم ملی همکار اش را با تیم ملی انجام دهد .
کاشانی فصل گذشته از مدیریت پرسپولیس کنار رفت و سه جام قهرمانی (لیگ برتر و جام جذفی ) در کارنامه مدیریتی او به چشم می خورد. او در زمان سرمربیگری افشین قطبی هم نامزد جدی این پست بود.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید