سیستم مورد نیاز عنوان Warriors All-Stars اعلام شد

0
72

سیستم مورد نیاز عنوان Warriors All-Stars اعلام شد

امروز کمپانی KOEI Tecmo سیستم مورد نیاز عنوان Warriors All-Stars را اعلام کرد. بر اساس مشخصات اعلام شده و به گزارش ملکانه و به نقل از PC ،DSOGaming گیمرها جهت تجربه این بازی بر روی سیستم خود حداقل به یک پردازنده از نوع Intel Core i7 870 همراه با چهار گیگ رم و گرافیکی به قدرت یک NVIDIA Geforce GTS 450 نیاز خواهند داشت.

KOEI Tecmo همچنین برای اجرای این بازی بر روی بالاترین تنظیمات گرافیکی و به‌صورت ۴K استفاده از ۸ گیگ رم، پردازنده‌ Core i7 2600 و گرافیک NVIDIA GeForce GTX980 را پیشنهاد کرده است. همچنین در مورد آنهایی که قصد اجرای Warriors All-Stars بر روی رزولوشن ۱۰۸۰p را دارند نیز یک گرافیک NVIDIA GeForce GTX760 کفایت می‌کند. در ادامه با جزئیات سیستم مورد نیاز و تریلری از نسخه PC این عنوان همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز:

  سیستم عامل (تنها ۶۴ بیت): Windows 7 / 8.1 / 10
  پردازنده: Core i7 870
  میزان حافظه مورد نیاز: ۴GB
  کارت گرافیک: NVIDIA Geforce GTS 450 یا مدل‌های قدرتمندتر
  دایرکت ایکس: نسخه ۱۱
  فضای خالی مورد نیاز بر روی هارد: ۲۰GB

  سیستم پیشنهادی:

  سیستم عامل (تنها ۶۴ بیت): Windows 7 / 8.1 / 10
  پردازنده: Core i7 2600
  میزان حافظه مورد نیاز: ۸GB
  کارت گرافیک: NVIDIA GeForce GTX980 > 3840×2160 / GTX760 > 1920×1080
  دایرکت ایکس: نسخه ۱۱
  فضای خالی مورد نیاز بر روی هارد: ۲۰GB

با توجه اینکه این مشخصات نسبتا پایین هستند باید دید که آیا این بازی به اندازه‌ای بهینه شده که بر روی سیستم‌های توصیه شده ۶۰ فریم در ثانیه را ارائه دهد یا خیر.

BERSERK and the Band of the Hawk عنوانی بود که اخیرا توسط KOEI Tecmo برای PC عرضه شد و به خوبی بهینه نشده بود. در این بازی بهینه نشدن یکی از آپشن‌های گرافیکی مشکلاتی را بر روی بسیاری از پیکربندی‌های PC ایجاد کرده بود. به همین دلیل برای بازی به‌صورت ۶۰ فریم لازم بود که کیفیت محیط تا Low پایین آورده شود. همچنین بهینه نبود کنترل موس و کیبرد دیگر مشکل این بازی بود که البته در عناوین KOEI Tecmo رایج است.

نظر شما در مورد عنوان Warriors All-Stars چیست؟

[ad_2]

سیستم مورد نیاز عنوان Warriors All-Stars اعلام شد

pardisgame.net

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید