سپاهان ۱ – فولاد ۱؛ تساوی به نفع استقلال

0
3

دو مربی کروات فوتبال ایران در اصفهان امتیازات را بین خود تقسیم کردند.

به گزارش “ورزش سه“، در این بازی پرحادثه ابتدا سپاهان از حریف پیش افتاد اما فولاد با سروش رفیعی بازی را مساوی کرد.

هفته پنجم لیگ برتر، ورزشگاه فولادشهر، تماشاچی ۱۰۰۰نفر

داور: تورج حق وردی
کمک ها: حسین طالقانی، محمدجواد مداح

اخطار: وکیا، بدرلو (فولاد)، شریفی، عقیلی(سپاهان)

سپاهان: رحمان احمدی، هادی عقیلی، علی احمدی، عبدالله کرمی، علی حمودی، وریا غفوری، رسول نویدکیا، حسین پاپی، محمدرضا خلعتبری، لوسیا پریرا، مهدی شریفی
سرمربی: زلاتکو کرانچار

فولاد خوزستان: علی سلیمی، ایوب والی، لئوناردو ساریچ، مهرداد جماعتی، یوسف وکیا، ماتیا چاوو، مهدی بدرلوف احمد عبدالله زاد، سروش رفیعی، اسماعیل شریفات، ساسان انصاری
سرمربی: دراگان اسکوچیچ

شرح بازی:

تساوی فرجام بازی زیبای دو مدعی قهرمانی لیگ برتربود. ۲ تیمی که جذاب ترین مسابقه ها را برگزار کرده اند اما با این مساوی صدرجدول را تقدیم به استقلال می کنند که امروز در یک بازی زیبا پیکان را شکست داده است. این بازی یک لحظه دراماتیک داشت، جایی که عبدالله کرمی گل اول بازی را برای سپاهان به ثمر رساند با این حال، فولاد از این گل جا نخورد و با سروش رفیعی ستاره این روزهایش بازی را مساوی کرد. این مسابقه در لحظات آخر با چند حمله طرفین می توانست به سود هر کدام به پایان برسد. اما در نهایت نتیجه چیزی جز تساوی نبود. نکته جالب اینکه محمدرضا خلعتبری و اسماعیل شریفات دو بازیکن تند و تیز سپاهان و فولاد در نیمه دوم عقیده داشتند خطای پنالتی رویشان انجام گرفته است.

شرح گل‌ها:

۱-۰(سپاهان): عبدالله کرمی در دقیقه ۶۳ با یک شوت بیرون پای زیبا از فاصله نزدیک دروازه فولاد را باز کرد. این گل روی ریباند کرنر ارسالی از جناح راست و در غفلت مدافعان فولاد به ثمر رسید.

۱-۱(فولاد): سروش رفیعی بهترین بازیکن فولاد در این فصل با یک برگردان تماشایی گل تساوی فولاد را به ثمر رساند. این سومین گل رفیعی در لیگ بود.

 

انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی در مجله اینترنتی ملکانه لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. ما در ملکانه به هوش و ذکاوت مخاطبانمان باور داشته و با رعایت بی طرفی در پوشش و انتقال خبر به آنها، امکان تفسیرخبرها را مطابق با خواستشان فراهم می سازیم. همچنین ما به تمام نظرات کاربران احترام می گزاریم و از شما بابت وقتی که صرف نوشتن نظر می نمایید سپاسگذاریم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید