سپاهان منتظر تصمیم هیات مدیره ذوب آهن برای قلعه‌نویی


باشگاه سپاهان اصفهان تصمیم به تغییر کادرفنی این تیم گرفته است و امیر قلعه‌نویی تنها گزینه داخلی این تیم است.

به گزارش مجله اینترنتی ملکانه، بدترین جایگاه سپاهان اصفهان در تاریخ رقابت های لیگ برتر در هفدهمین دوره این مسابقات رقم خورد. پرافتخارترین تیم تاریخ، تنها یک گام با سقوط به لیگ دسته یک فاصله داشت تا صدای نارضایتی هواداران این تیم به اوج برسد.

مسئولان باشگاه سپاهان، ابتدا چاره را در تغییر مدیرعامل خود دیدند و محسن طاهری را از سمت مدیرعاملی برکنار کردند اما این پایان کار نبود. آنها سپس زلاتکو کرانچار سرمربی کروات زردپوشان را از کار برکنار کردند و سکان هدایت تیم را به منصور ابراهیم زاده سپردند تا مربی بومی و کهنه‌کار نصف جهان بتواند این تیم را از انتهای جدول جدا کند و جایگاهش را ارتقا ببخشد.

ابراهیم زاده با اینکه توانست مانع از سقوط سپاهان به لیگ دسته اول شود اما هرگز نتوانست از نام و جایگاه تیمی که تاکنون پنج‌بار طعم قهرمانی در رقابت های لیگ برتر را چشیده است به خوبی دفاع کند تا در پایان این رقابت ها تیم پرآوازه اصفهان در رتبه چهاردهم جا خوش کند.

سپاهان که در ابتدای فصل، بازیکنان خوبی نظیر سعید آقایی، علی کریمی، ساسان انصاری و سیاوش یزدانی را به خدمت گرفت حالا چاره کار را در تغییر مجدد کادرفنی می بیند.

مسعود تابش در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص تغییر کادرفنی گفت: کمیته فنی باشگاه تمام اتفاقات یکسال گذشته را رصد کرده است و می خواهیم تصمیمی بگیریم که دیگر باعث رنجش خاطر هوادارانمان نشویم. آقای ابراهیم زاده نیز از زمانی که به سپاهان آمدند تلاش های فراوان داشتند. اما تصمیم درباره ادامه همکاری با وی منوط به جمع بندی نهایی است که ظرف چند روز آینده مشخص می شود. آقای ابراهیم زاده قرار است پنج شنبه به آمریکا بروند و صحبت دیگری وجود نداشته است.

سرپرست باشگاه سپاهان که پیش از این عنوان کرده بود افشین قطبی و علیرضا منصوریان به هیچ وجه در تفکرات مدیریت باشگاه برای حضور به عنوان سرمربی نیستند در خصوص حضور احتمالی امیر قلعه نویی در سپاهان با ادبیات متفاوت تری لب به سخن گشود و اظهار داشت: آقای قلعه نویی که پرافتخارترین مربی تاریخ لیگ برتر است. مربیان هم مانند باشگاه ها می توانند چندین گزینه داشته باشند. جلسات متعددی داریم اما به هیچ‌وجه نمی خواهم درباره حضور یک مربی خاص صحبت کنم. تکلیف همه چیز در جلسه هفته آینده مشخص می شود. اگر هر جمله ای درباره هر مربی بگویم باز هم تبدیل به سوژه می‌شود.

وی در پایان راجع به انتخاب سرمربی جدید این تیم اظهار داشت: اواسط هفته آینده در خصوص سرمربی تیم تصمیم گیری خواهیم کرد. هر اظهار نظری می تواند شک و شبهه ایجاد کند.

مدیران باشگاه سپاهان در حالی صحبت از انتخاب سرمربی جدید این تیم در آینده ای نزدیک می کنند که گفته می شود تنها گزینه داخلی آنها امیر قلعه نویی سرمربی فعلی ذوب آهن است. مربی پرافتخار لیگ برتر که با پیشنهاد تمدید قرارداد از سوی مدیران ذوب آهن نیز روبرو شده است. به همین خاطر تصمیم دارد پس از مشخص شدن تکلیفش در جلسه هفته آینده هیات مدیره ذوب آهن به پیشنهاد سپاهان فکر کند. مدیران سپاهان راه دوم را نیز در جذب مربی نامدار خارجی می بینند و اگر امیر قلعه نویی را مجاب به نشستن روی نیمکت سپاهان نکنند سراغ مردان چشم آبی می روند.

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید