سپاهان به روزهای خوب برخواهد گشت/ با قهرمان ایران بازی کردیم


سرپرست باشگاه سپاهان اصفهان گفت: در حال گذراندن شرایط سختی هستیم اما مطمئن باشید سپاهان در هفته‌های بعد به روزهای خوب بازخواهد گشت.

به نقل از مهر، منصور تابش پس از شکست دو بر صفر تیمش برابر پرسپولیس تهران در ورزشگاه آزادی اظهار کرد: بازی خوبی را تماشا کردیم، با شرایط سختی که داشتیم، بازیکنان ما عملکرد قابل قبولی داشتند و موقعیت‌های خوبی را هم به دست آوردند که با بدشانسی از بین رفت.

وی ادامه داد: باید بدانیم با تیمی بازی کردیم که قهرمان ایران است و در حال حاضر بهترین تیم حاذق در لیگ فوتبال ماست اما من از عملکرد بازیکنانم راضی هستم و مطمئنم که در آینده بهتر خواهند شد.

تابش در پاسخ به این سؤال که آیا احتمال این وجود دارد که سپاهان به لیگ دسته یک سقوط کند؟ گفت: مطمئن باشید چنین اتفاقی رخ نخواهد داد، ابراهیم‌زاده کارش را بلد است و در هفته‌های باقی‌مانده تا پایان لیگ، نتایج قابل قبولی کسب خواهد کرد.

سرپرست باشگاه سپاهان اصفهان در پایان تصریح کرد: درست است که این روزها سپاهان نتایج خوبی کسب نمی‌کند، اما مطمئن باشید تا قبل از پایان لیگ به روزهای خوب بازخواهیم گشت و با یک برنامه‌ریزی دقیق، فصل آینده را با قدرت شروع خواهیم کرد.

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید