سپاهان آینده روشن اما سختی پیش‌رو دارد/ اصلا به سقوط فکر نمی‌کنیم


سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان پس از شکست تیمش برابر پرسپولیس گفت: بازیکنانم آینده روشنی دارند اما باید برای روزهای سخت آماده شوند.

به نقل از مهر، منصور ابراهیم زاده پس از شکست دو بر صفر امروز سپاهان در هفته بیست و دوم رقابت های هفدهمین دوره لیگ برتر مقابل پرسپولیس در سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی تهران گفت: خیلی ساده باید بگویم فوتبال در دو بخش انجام شد. بخش اول دو گلی بود که پرسپولیس زد و به پیروزی رسید.

وی تصریح کرد: بازیکنانم در بخش دوم فوتبال خیلی خوبی انجام دادند. بعد از گل اول، به بازی مسلط شدیم. اما آنها تمرکزشان را از دست دادند و در مجموع باید بگویم آینده روشنی دارند و می توانند خیلی خوب ادامه دهند.

سرمربی سپاهان اصفهان درباره خطر سقوط سپاهان در ادامه رقابت های لیگ برتر اظهار داشت: مردان روزهای سخت باید خودشان را آماده کنند برای بازی و نبردهای سخت. باید در ادامه روند رقابت های لیگ برتر به موفقیت برسیم.

ابراهیم زاده درباره نهمین باختش مقابل پرسپولیس گفت: کار سختی داریم اما باید خودمان را در این شرایط سخت بهتر وفق دهیم.

وی در خصوص تاکتیک سپاهان گفت: سعی کردیم بسته بازی کنیم و اجازه ندهیم توپ هافبک های پرسپولیس به مهاجمان برسد. روی گل دوم هم که خوردیم تمرکز بازیکنان تیم روی داور بود که احساس می کردند روی دروازه بان خطا شد.

ابراهیم زاده افزود: ممکن است در برخی دقایق بازی، اشتباهاتی را داشتیم که باعث شد باز بازی کنیم. تفکرمان این بود که با حداقل امتیاز به اصفهان بازگردیم.

وی درباره حضور روانشناس در کنار سپاهانی ها و احتمال سقوط این تیم به رقابت های لیگ یک گفت: اصلا به سقوط فکر نمی کنیم. آقای یاوری پیشکسوت همه ما هستند و در حال کمک به تیم هستند. درست است که مربیان می تواند در مسائل روانی کار کنند اما من اعتقادم این است که می توانیم از روانشناس برای حل مشکلات استفاده کنیم. کار سختی داریم اما اصلا به سقوط فکر نمی کنیم.

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید