5 C
Tehran
سه شنبه، ۱۴ بهمن ۱۳۹۹
خانه اخبار ورزشی سومین شش گل برای سومین سرمربی/این یکی بوی جام می دهد

سومین شش گل برای سومین سرمربی/این یکی بوی جام می دهد

حالا قرمزها به سومین شش گل خود رسیدند؛با این تفاوت که این شش گل آنها را به صدر جدول رساند و هم اینک شاگردان دایی مدعی شماره یک قهرمانی به شمار می روند

سایت گل-در یک فصل اخیر این سومین نبردی بود که پرسپولیس موفق شد حریفش را با شش گل شکست بدهد.البته در دو دفعه قبل آن شش گل ها نتوانستند به جام منتهی شوند.

در ابتدا این مانوئل ژوزه بود که تیمش موفق شد با ۶ گل از سد پیکان بگذرد. بعد از آن بازی خیلی ها امیدوار بودند که روند نتایج خوب پرسپولیس آغاز شود  و انها به کورس قهرمانی باز می گردند. اما مانوئل تنها تا پایان نیم فصل نخست دوام آورد . پرسپولیس آنقدر در زمان این پیرمرد بد مزاج پرتغالی امتیاز از دست داد که در نیم فصل دوم هرگز به کورس قهرمانی بر نگشت.

سپس نوبت به جام حذفی رسید. یحیی با شش گل  از سد ملوان عبور کرد و خودش را به عنوان مدعی شماره یک فتح جام حذفی نشان داد.آنها تا فینال هم رفتند اما یک تراژدی تمام عیار در ضربات پنالتی در انتظارشان بود.خیلی ها بعد از آن بازی آرزو کردند کاش در همان بازی با ملوان، پرسپولیس می باخت تا شاهد چنین روز سیاهی در روز خداحافظی مهدوی کیا نباشند.

حالا قرمزها به سومین شش گل خود رسیدند؛با این تفاوت که این شش گل آنها را به صدر جدول رساند و هم اینک شاگردان دایی مدعی شماره یک قهرمانی به شمار می روند. اما سوال این است آیا دایی برخلاف مانوئل و یحیی می تواند بیشترین بهره را ازاین پیروزی پر گل ببرد؟ قطعا با ادامه چنین روندی ،تعداد تماشاگران پرسپولیس در بازی های خانگی بیشتر می شود و این به معنای بالاتر رفتن شانس پیروزی آنها در بازی های خانگیست.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید