سوریه را ایران اداره می کند نه اسد !

نخست وزیر رژیم صهیونیستی که در هفته های اخیر به دلیل توافق ایران و غرب برای حل موضوع هسته ای، آرام و قرار نداشته و در گفتگو با اغلب رهبران کشورهای اروپایی تلاش کرده تا آنها را از نزدیک شدن به تهران برحذر دارد، در جدیدترین اظهارات بی اساس خود مدعی شده است :” این ایران است که سوریه را اداره می کند نه بشار اسد.”

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از جروزالیم پست، “بنیامین نتانیاهو” در ادامه اظهارات خود علیه ایران ادعا کرد : فکر نمی کنم در سوریه اسد در قدرت باشد بلکه به نظر من ایران در این کشور قدرت را در دست دارد. زیر اساسا سوریه تحت الحمایه ایران است و حزب الله لبنان به نمایندگی از ایران با دشمنان بشار اسد مبارزه می کند.

نتانیاهو که با شبکه ان بی سی مصاحبه می کرد در ادامه مدعی شد : در واقع این حزب الله است که ارتش سوریه را شکل داده و برای اسد در حال مبارزه است.

بنیامین نتانیاهو در ادامه از آمریکا خواست تا پیش از مطمئن شدن درباره توقف کامل برنامه هسته ای ایران، از لغو تحریم های موجود علیه تهران خودداری کند.

در همین رابطه “جک لئو” وزیر خزانه داری آمریکا، نیز در مصاحبه با همین شبکه خبری اعلام کرد در شرایط فعلی صحبت کردن از لغو تحریم های ایران زودهنگام است.

نتانیاهو طی هفته گذشته نیز در گفتگو با رهبران اروپایی از آنها خواسته بود تا از لغو و یا کاهش تحریم های ابران خودداری کنند.

ادعاهای واهی نتانیاهو علیه ایران و سوریه و حزب الله در حالی است که همکاری رژیم صهیونیستی با تروریستهای مسلح در سوریه ابعاد جدی تری به خود گرفته است و تا کنون دهها تروریست مجروح در بیمارستهای رژیم صهیونیستی درمان شده است و حمایتهای این رژیم از گروههای تروریستی همچنان ادامه دارد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید