سورینت دایی را آزاد نمی کند ؛ احساساتی نشویم او سرمربی ماست / درک کنید و احترام بگذارید

باشگاه ریشه‌دار و تاریخی پرسپولیس، پیشکسوتان زیادی دارد که بدون شک می‌توانند در این مقطع حساس، وظیفه هدایت تیم را به دوش بکشند و آن را از این مرحله به خوبی عبور دهند

به گزارش اردبیل نیوز به نقل از سایت گل، باشگاه سورینت ، با جدایی علی دایی مخالف  کرد . بنابراطلاعیه ای که ساعتی پیش صادر شده ، سورینت قصد ندارد سرمربی اش را به جایی بفرستد تیمی بپیوندد که برایش فرش قرمز پهن کرده است.
در این بیانیه به مذاکرات طرفین اشاره شده و با درنظر گرفتن جمیع جهات با این انتقال نخالفت شده است  .
به گزارش گل ، در بیانیه این باشگاه که به دنبال تصمیم نهایی بابک زنجانی رییس هیات مدیره باشگاه صادر شده، آمده است:« باشگاه سورینت همیشه برای باشگاه‌های پرطرفدار کشور به ویژه باشگاه پرسپولیس که خانه اصلی سرمربی سورینت محسوب می‌شود، احترام خاصی قائل بوده و خواهد بود.
همین قضیه در کنار توجه به احساسات میلیونها هوادار این باشگاه و همچنین حسن نیت آقای دایی برای کمک به پرسپولیس سبب شد، مدیران باشگاه در برابر اصرار مدیران محترم باشگاه پرسپولیس، حاضر به مذاکره و شنیدن نظرات و درخواست‌های آنها شوند.
در همین رابطه باشگاه سورینت با آغوش باز پذیرای مدیران محترم باشگاه پرسپولیس بود و جلساتی نیز برگزار شد که هر دو طرف نظرات خود را در رابطه با حضور آقای علی دایی در تیم فوتبال پرسپولیس مطرح کردند.
باشگاه سورینت به خوبی از شرایط تیم پرطرفدار پرسپولیس آگاه است و آقای دایی نیز همیشه دوست داشته آن چه که در توان دارد برای موفقیت پرسپولیس به کار گیرد اما مدیران محترم باشگاه پرسپولیس بهتر از هر کس دیگری می‌دانند که توافق همکاری و قرارداد آقای دایی با باشگاه سورینت در روزهای پایان فصل دوازدهم و اوایل فصل نقل ‌و ‌انتقالات امضا شده و تمام برنامه‌های باشگاه از جمله حفظ یا خداحافظی با بازیکنان قبلی، جذب بازیکنان جدید و اردوها و تمرینات طبق نظر آقای دایی تنظیم شده و در همین رابطه بخشی از کارها نیز انجام شده است.
جایی که سورینتی ها ضربه شان را می زنند اینجاست  : باشگاه سورینت و آقای دایی از هر نظر، احساسات هواداران باشگاه محبوب پرسپولیس را درک می‌کنند اما در چنین شرایطی اصول حرفه‌ای ایجاب می‌کند که برنامه‌ریزی و نگاه بلند مدت در اولویت قرار بگیرد و احساسات بر منطق غلبه نکند. از طرفی باشگاه ریشه‌دار و تاریخی پرسپولیس، پیشکسوتان زیادی دارد که بدون شک می‌توانند در این مقطع حساس، وظیفه هدایت تیم را به دوش بکشند و آن را از این مرحله به خوبی عبور دهند.
در نهایت ضمن احترام به احساسات و علائق هواداران و مدیران محترم باشگاه پرسپولیس و با امید به آن که آنها نیز شرایط خاص باشگاه سورینت را درک کرده و به این تصمیم احترام بگذراند، باشگاه سورینت با توجه به حضور علی دایی و بازیکنان و مربیانی که سابقه حضور در پرسپولیس را دارند، به نوعی خانه دوم تمام علاقه مندان به پرسپولیس محسوب می‌شود و خود را در هر حال همراه آنها می‌بیند.
در حال حاضر اینکه دایی و پرسپولیس در مقابل سورینت قرار بگیرند و  وارد فاز رویارویی بشوند از احتمالات است . چون رویانیان مصاحبه کرده و گفته دایی بیاید قراردادش با این باشگاه فسخ خواهد شد. البته به نظر دایی فرد تعیین کننده این ماجراست . کسی که عجیب است در این جور موقعیتهای احساسی گیر کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید