24 C
Tehran
دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰
خانه اخبار ورزشی سوال روز:صدر جدول باز هم دست به دست می شود؟

سوال روز:صدر جدول باز هم دست به دست می شود؟

شما چه فکر می کنید و پیش بینی تان از نتایج این هفته و جدول رده بندی در پایان هفته نوزدهم چیست؟

سایت گل – شرایط  بالای جدول رده بندی  لیگ برتر بسیار نزدیک به هم و پیچیده است  و شاید در بین تمام لیگ های دنیا نمونه نداشته باشد. سه تیم بالای جدول  یعنی پرسپولیس،تراکتورسازی و نفت ۳۳ امتیازی اند  و به خاطر تفاضل گل رتبه شان فرق می کند و تیم های استقلال و فولاد هم ۳۲ امتیاز دارند  و در دره های بعدی قرار گرفته اند.

هر چند این اختلاف بیشتر می تواند با  همسطح بودن این تیم ها و البته توان نه چندان بالایشان  در جمع آوری امتیاز  توجیه شود اما به هر حال این نزدیکی می تواند حساسیت ها را بیشتر کند و بازی های سفت و سخت بیشتری را ببینیم.

در حال حاضر هیچ کدام از این ۵ مدعی موفق به کسب میانگین امتیاز برای قهرمانی نشده اند و هیچ کدام را نمی توان مدعی جدی و نخست قهرمانی نامید.آنها طبق تجربیات سنوات قبل و قهرمان های قبلی باید متوسط دو امتیاز از هر بازی را تا اینجا جمع می کردند و ۳۶ امتیازی بودند اما فعلا از این میانگین عقب هستند.

با این حال  فاصله بسیار ناچیز ۵ تیم صدر جدول  شاید بتواند ۵ رتبه بالای جدول را دوباره بهم بریزد.در این میان  فولاد  و استقلال باید  بیرون از خانه بازی کنند ضمن اینکه  تراکتورسازی و پرسپولیس هم حریفان سرسختی در پیش دارند.دربی تهرانی های کم هوادار هم می تواند نفت را همچنان بالا نگه دارد.

با این حال سوال اصلی اینجاست که آیا  این هفته صدر جابجا خواهد شد وتغییرات رتبه تیم ها در این هفته به چه صورت خواهد بود؟

شما چه فکر می کنید و پیش بینی تان از نتایج این هفته و جدول رده بندی در پایان هفته نوزدهم چیست؟

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید