سواستفاده از دختران بی‌حجاب برای جذب مشتری

رئیس پلیس فتای استان آذربایجان‌شرقی گفت: افرادی که با عکس گرفتن از دختران بی‌حجاب، آنها را در صفحات اینترنتی منتشر می‌کردند، شناسایی و دستگیر شدند.

سرهنگ محمد قاسملو در جمع خبرنگاران اظهار داشت: برابر رصد و پایش در فضای مجازی یک فقره صفحه اینترنتی که اقدام به انتشار عکس دختران می‌کرد از طریق کارشناسان رصد این پلیس مشاهده و با هماهنگی مقام قضایی تحقیقات لازم برای شناسایی کاربر یا کاربران متخلف آغاز شد. وی تصریح کرد: مستندات فنی استخراج و جمع‌آوری شده و با استفاده از شگردهای خاص پلیسی و فنی مهندسی آدرس اینترنتی کاربر متخلف استخراج و به تبع آن هویت واقعی متهم شناسایی و در بازجویی از متهم مشخص شد که کاربر فوق با همکاری تعدادی از دوستان اقدام به تهیه عکس از دختران بی‌حجاب کرده و جهت تبلیغ حرفه کاری خود و جذب مشتریان، آنها را در فضای مجازی منتشر و از طرفی برای خود آلبوم تهیه کرده و توسط افراد دیگر کسب و کار ایجاد کرده است.

این مقام انتظامی افزود: با توجه به رعایت حریم خصوصی افراد از طرف واحدهای صنفی و پایبندی به عدم انتشار داده‌های افراد دیگر نتیجه تحقیقات انجام گرفته به عرض مقام قضایی منعکس و پرونده بعد از مسدودسازی صفحه مذکور جهت سیر مراحل بعدی تحویل دادسرا شد.

منبع:ابتکار

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید