سمنان با دو سالن سینما میزبان فجر ۳۶

محمدرضا سوقندی مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان گفت: امسال با دو سالن سینما یادمان با ۳۵۰ نفر ظرفیت و سینما هلال با حدود ۷۰۰ نفر ظرفیت میزبان علاقه‌مندان به جشنواره خواهیم بود و امیدواریم با کیفیت مطلوب کلیپ‌های امسال، شاهد حضور مخاطبان بسیاری در این جشنواره باشیم.

محمدرضا سوقندی مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان در گفت‌و‌گو با ستاد خبری جشنواره کلیپ فجر درباره برگزاری جشنواره در این استان گفت: ما هفته قبل ستاد هماهنگی سی و ششمین جشنواره کلیپ فجر را در استان سمنان تشکیل دادیم، دبیرخانه جشنواره را فعال کردیم و با مدیران دو سینمایی که مجری کلیپ‌های جشنواره هستند صحبت کردیم. همچنین کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی راه‌اندازی شد و این هفته نیز دومین جلسه ستاد هماهنگی را تشکیل می‌دهیم.
او ادامه داد: مراسم افتتاحیه سی وششمین جشنواره کلیپ فجر۱۲ بهمن ماه با حضور مسئولان و هنرمندان استان سمنان برگزار خواهد شد. امسال سعی کرده‌ایم با توجه به اینکه امسال در آستانه ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی هستیم، با کمک آموزش و پرورش، دانشگاه‌ها و سازمان‌های مختلف استان، این جشنواره را هرچه باشکوه‌تر برگزار کنیم.
مدیر کل ارشاد استان سمنان اظهار کرد: بیشترین تلاش ما بر این است که در این ۱۰ روز، حضور حداکثری مخاطبان را داشته باشیم. یکسری برنامه‌ جنبی در نظر گرفته‌ایم که در طول برگزاری جشنواره آن‌ها را برگزار خواهیم کرد.
سوقندی درباره مکان نمایش کلیپ‌های جشنواره کلیپ فجر در استان سمنان گفت: ما دو سینما در استان سمنان برای نمایش کلیپ‌های سی و ششمین جشنواره کلیپ فجر در نظر گرفته‌ایم که این سینما‌ها عبارتند از سینما یادمان با حدود ۳۵۰ نفر ظرفیت و سینما هلال با حدود ۷۰۰ نفر ظرفیت. امیدواریم با کیفیت مطلوب کلیپ‌های امسال جشنواره نسبت به سال‌های گذشته، شاهد حضور مخاطبان بسیاری در این جشنواره باشیم.
او درباره سانس‌های نمایش کلیپ‌های جشنواره در سینماهای برگزیده استان سمنان، بیان کرد: ما در حال برنامه ریزی برای زمان نمایش کلیپ‌ها هستیم و تمام سعی‌مان بر این است که ساعت‌هایی را انتخاب کنیم که استقبال بیشتری از جشنواره صورت گیرد.
سی و ششمین جشنواره کلیپ فجر از ۱۲ تا ۲۲ بهمن ماه ۱۳۹۶ به دبیری ابراهیم داروغه‌زاده برگزار خواهد شد.

با سایت خبری ملکانه همراه باشد…

[ad_2]

banifilm.ir

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید