سلطانی فر: از تحقیق و تفحص در امور باشگاه ها استقبال می کنیم


وزیر ورزش و جوانان گفت با اشاره به روند اقدامات انجام شده در رابطه با دوباشگاه پرسپولیس و استقلال تاکید کرد که از تحقیق و تفحص درامور باشگاه ها استقبال می کند.

به نقل از مهر و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی فر در پایان نشست مشترک خود با روسای فدراسیون های ورزشی که با حضور رئیس کمیته ملی المپیک برگزار شد، گفت: به رغم همه نابسامانی ها و بهم پاشیدگی مالی و تشکیلاتی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس ظرف ۱۵ تا ۲۰ سال گذشته، در طی یکسال گذشته توانسته‌ایم در بخش ساماندهی و نظم امور اجرایی، مالی و تشکیلاتی دو باشگاه گام های موثر و خوبی برداریم.

وزیر ورزش و جوانان افزود: حرکت ما در این مدت کوتاه بر اساس قوانین و مقررات کشور و حسابرسی دقیق و پرداخت بخش اعظم بدهی های انباشته سالیان قبل مدیریت دو باشگاه استقلال و پرسپولیس توام با شفاف سازی بوده است و برای همین از هرگونه تحقیق و تفحص و حسابرسی در امور باشگاهها و فدراسیون استقبال می کنیم.

سلطانی فر گفت: بدهی های این دو باشگاه در طی ۲۰ سال گذشته بر مراجع قانونی ذی ربط محرز شده بود و متاسفانه در این مدت برنامه ای برای پرداخت آنها در نزد مدیران و تصمیم گیران استقلال و پرسپولیس وجود نداشته است.

وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اهمیت موفقیت دو باشگاه در عرصه های داخلی و بین المللی گفت: تمام تلاش بنده و تیم مدیریتی استقلال و پرسپولیس فراهم کردن شرایطی است که هر دو باشگاه بتوانند با توجه به انتظارات هواداران و جامعه فوتبال در رویدادهای داخلی و خارجی حضوری موفق و در شان ورزش کشور داشته باشند.

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید