پخش آنلاین و دانلود سریال “یگان ۶” ویژه برنامه یگان نیروی دریایی ایالات متحده آمریکا

در سریال یگان ۶ شاهد ماموریت سری جنگجویان یگان ویژه نیروی دریایی ایالات متحده آمریکا برای از بین بردن یکی از رهبران طالبان در افغانستان خواهیم بود.

ماموریت سری جنگجویان یگان ویژه نیروی دریایی ایالات متحده آمریکا برای از بین بردن یکی از رهبران طالبان در افغانستان…
در حین انجام این ماموریت، نیروهای آمریکایی کشف می‌کنند یک شهروند آمریکایی برای تروریست‌ها کار می‌کند، و از همان جا مسیر ماموریت کمی تغییر پیدا می‌کند.
این فیلم با الهام از ماموریت‌های واقعی این نیروهای ویژه ساخته شده و با دیدن آن وارد دنیای واقعی یگان ویژه نیروی دریایی ایالات متحده می‌شویم و با ماموریت‌های آنان، زندگی شخصی آن‌ها، نبردها و تصمیم‌های مهمی که برای حفظ امنیت این کشور می‌گیرند، آشنا می‌شویم.
«یگان ۶» تصویر واقعی و معتبری است که به ما نشان می‌دهد عضویت در این گروه چه معنا و مفهومی دارد و روابط برادرانه میان اعضای آن چگونه است. در آغاز این فیلم با فرمانده جنگجویان این یگان به نام «ریچارد تگرت» (ریپ) (با بازی والتون گوگینس) آشنا می‌شویم در حالی که او در این ماموریت یک تصمیم پرسش‌برانگیز می‌گیرد. دو سال بعد بوکوحرام، «ریپ» را دستگیر می‌کند و حالا برادران او در یگان ۶ به فرماندهی «جو گریوز» (بری سلوآنه)، «الکس کولدر» (کایل اشمید) و «ریکی اورتیز» (خوان پابلو رابا)، باید اختلاف‌هایشان را کنار بگذارند تا بتوانند موقعیت فرمانده سابق را شناسایی کنند و او را نجات دهند…

نویسندگان: باریوس، مک کنا و ویلیام و دیوید برویلز
بازیگران دیگر سریال یگان ۶: ادوین هودگ، دومینیک ادامز، بریان دیویس، نیدین ولاسکز، جیلن مور، دونی بوآز و نوندومیسو تمبی
کارگردانی دو قسمت اول «یگان ۶» توسط نامزد جایزه اسکار و امی و برنده جایزه انجمن کارگردانان آمریکا، «لزلی لینکا گلتر»، کارگردانی شده.
سازندگان «یگان ۶»: نامزد جایزه اسکار، «ویلیام برویلز» و «دیوید برویلز»
مدیران اجرایی تولید: ویلیام برویلز، هاروی و باب واینشتاین، دیوید گلاسر، نیکلاس چارتیر، آلفردو باریوس، جرج دبلیو پرکینز، بروس سی. مک کنا، دیوید برویلز و لزلی لینکا گلتر
ناظر تولید: «کرن کمپبل»
مشاور تکنیکی: میچل هال، عضو بازنشسته یگان ویژه نیروی دریایی ایالات متحده آمریکا

سریال یگان ۶ – قسمت اول

 

تمام قسمت های سریال یگان ۶ را اینجا دنبال کنید

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید