سرپرستان دانشگاه های گیلان و اصفهان انتخاب شدند


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، امروز روز پرخبری برای وزارت علوم بود چون رئیس دانشگاه پیام نور تغییر کرد و مراسم تودیع و معارفه برگزار شد.از سوی دیگر  دکتر رضا فرجی دانا وزیر علوم رئیس دو دانشگاه اصفهان و گیلان را تغییر داد.

در حکم وزیر علوم خطاب به سرپرستان دانشگاه های گیلان و اصفهان آمده است :
امید است با توکل به خداوند سبحان ، ماموریت ها و وظایف سرپرستی را برپایه قوانین ، سیاست ها و برنامه های مصوب به انجام رسانید ، بایسته است با پیروی از آموزه های اسلامی، مبانی علمی و راهبردهای دولت تدبیر و امید و جلب همکاری دانشگاهیان نقشی شایسته در تحقق اهداف نظام علم و فناوری ایفا کنید.
براساس این گزارش دکتر فرجی دانا در نامه های جداگانه ای از خدمات دکتر عبدالله حاتم زاده و دکتر محمد حسین رامشت روسای سابق دانشگاههای گیلان و اصفهان قدر دانی کرده است.

سوابق سرپرست دانشگاه گیلان
دکتر احمد رضی دانشیار گروه ادبیات فارسی دانشگاه گیلان است و تاکنون ۴۰مقاله پژوهشی و ۵۳ مقاله در همایش های علمی از وی منتشر شده است و پیش از این معاون دانشجویی ، مسئول جهاد دانشگاهی و مشاور فرهنگی ریاست دانشگاه گیلان بوده و عضویت در شورای پژوهشی دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه گیلان و شورای بررسی متون و کتب علوم انسانی دانشگاه‌ها را نیز برعهده داشته است.


سوابق سرپرست دانشگاه اصفهان
دکتر هوشنگ طالبی حبیب آبادی دانشیار پایه ۳۰ رشته آمار دانشکده علوم دانشگاه اصفهان است و بیش از ۵ عنوان کتاب و ۳۰ مقاله علمی پژوهشی از وی منتشرشده است ، دکتر طالبی در سال ۱۳۸۸مدرس نمونه دانشگاه اصفهان و در سال ۹۱ پژوهشگر برتر منتخب استانداری اصفهان بوده است.
۴۷۲۳۲


ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید