خانه اخبار ورزشی ورزش بانوان سرمربی تیم ملی روسیه: با حجاب مشکلی نداشتیم/ برای ایران در جام ملت‌ها آرزوی موفقیت دارم

سرمربی تیم ملی روسیه: با حجاب مشکلی نداشتیم/ برای ایران در جام ملت‌ها آرزوی موفقیت دارم

۰
سرمربی تیم ملی روسیه: با حجاب مشکلی نداشتیم/ برای ایران در جام ملت‌ها آرزوی موفقیت دارم

سرمربی تیم ملی روسیه پس از پیروزی در دیدار دوستانه دوم مقابل ایران بیان کرد: بازی بسیار خوبی برای ما بود و نتیجه خوبی کسب کردیم.

به گزارش ایسنا، کوزمین پس از پیروزی مقابل تیم ایران در جمع خبرنگاران بیان کرد: بازی بسیار خوبی برای ما نسبت به روز گذشته بود و نتیجه خوبی را کسب کردیم. بازیکنان ایرانی بازی خوبی را نشان دادند و من نظر خوبی به بازیکنان ایران دارم. بازیکنان ایران هم به انفرادی و هم در قالب تیم خوب بازی می‌کنند. من برای آن‌ها آرزوی موفقیت در جام ملت‌های آسیا را دارم.

سرمربی روسیه در ادامه بیان کرد: تیم ایران دیروز بهتر بازی می‌کرد و ما امروز بازی بهتری را به نمایش گذاشتیم. ما خود را برای حضور در مسابقه‌های رسمی اروپا آماده می‌کنیم و به کسب اطلاعات راجع به تیم خود برای حضور در مسابقه‌های آینده نیاز داریم.

کوزمین درباره حجاب بازیکنانش در بازی دوم بیان کرد: ما هیچ مشکلی با حجاب نداریم. بعضی اوقات در ایران با حجاب بازی می‌کنیم و این باعث افتخار ماست. ما به قانون و عقاید ایرانی‌ها احترام می‌گذاریم. گاهی بازیکنان از این نظر احساس ناراحتی می‌کنند اما آن‌ها نشان دادند که می‌توانند از عهده آن نیز برآیند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید