سرقت با رسید باطله عابربانک

1
267

رییس پلیس فتا استان خراسان شمالی از شگرد جدید کلاهبرداری از طریق رسیدهای باطله عابربانک ها خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از پایگاه پلیس، سرهنگ علی یلی گفت: در ماه های اخیر افرادی سودجو با استفاده از شگرد جدید کلاهبرداری از طریق رسید های باطله عابربانک ها ، اقدام به فریب مسوولان بانک ها کرده و از این طریق مبالغ قابل توجهی به دست می آورند.

وی تصریح کرد: اشخاصی با پرسه زدن اطراف عابربانک ها اقدام به جمع آوری کاغذ های باطله رسید مشتریان می کنند. این اشخاص به روش ماهرانه ای با مسوولان در بانکها تماس گرفته و از طریق شماره حساب افراد با شگردهای خاص و استفاده از ادبیات بانکی مناسب اقدام به دریافت اطلاعات حساب افراد می کنند.

رییس پلیس فتا استان خراسان شمالی اظهارداشت: در مرحله بعدی این افراد شیاد و کلاهبردار نسبت به تهیه مدارک جعلی به نام این افراد اقدام می کنند که پس از انجام این کارها با مراجعه به بانک می توانند مقادیری پول از حساب افراد دریافت کنند.

سرهنگ یلی اضافه کرد: شایان ذکر است که افراد مذکور کاملا به ادبیات بانکی آشنا می باشند و با شگردی خاص و محترمانه اقدام به دریافت اطلاعات می نمایند.

انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی در مجله اینترنتی ملکانه لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. ما در ملکانه به هوش و ذکاوت مخاطبانمان باور داشته و با رعایت بی طرفی در پوشش و انتقال خبر به آنها، امکان تفسیرخبرها را مطابق با خواستشان فراهم می سازیم. همچنین ما به تمام نظرات کاربران احترام می گزاریم و از شما بابت وقتی که صرف نوشتن نظر می نمایید سپاسگذاریم.

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

20 − هجده =