سایت های تحلیلی در جشنواره «شهرداری اردبیل در آیینه رسانه‌ها» شرکت نکردند

مدیر روابط عمومی شهرداری اردبیل و دبیر اولین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری های شهرداری اردبیل در آیینه رسانه ها گفت: سایت های تحلیلی استان در این جشنواره شرکت نکرده اند.

بابک پورپناهی در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در اردبیل اظهار کرد: سایت های تحلیلی موجود در استان در هیچ یک از بخش های عکس، خبر، گزارش، تیتر و مقاله آثاری به دبیرخانه ارسال نکرده اند.

وی با بیان اینکه این سایت ها هم مثل دیگر رسانه های گروهی می توانستند در جشنواره مطبوعات شهرداری در آیینه رسانه ها شرکت کنند، افزود: فعالان و نویسندگان سایت های تحلیلی هیچ اثری به دبیرخانه ارسال نکرده اند.

پورپناهی با اشاره به کیفیت گزارش های ارسالی به جشنواره تصریح کرد: گزارش های ارسالی برای رقابت در بخش گزارش را قویتر از بخش های مقاله، تیتر و خبر دیدم.

به گفته مدیر روابط عمومی شهرداری اردبیل و دبیر اولین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری های شهرداری اردبیل در آیینه رسانه ها کیفیت آثار ارسالی نشان می دهد که آثار از حالت سنتی خارج شده است.

این مسئول ابراز امیدواری کرد: این جشنواره در سال های آتی هم تداوم داشته باشد تا شاهد افزایش کیفیت در آثار تولیدی خبرنگاران باشیم.

وی هدف از برگزاری این جشنواره را تعامل بیشتر شهرداری با رسانه ها برشمرد و ادامه داد: با برگزاری جشنواره رسانه ها فرصت به چالش کشیدن و شهرداری فرصت اطلاع رسانی به روز را به دست می آورد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید