سایت تیراندازی اهداف پروازی در اردبیل راه اندازی می شود


به گزارش خبرنگار مهر، سعید محمدی‌دوست عصر دوشنبه در جلسه روسای هیئت های تیراندازی شهرستان های استان اردبیل با اشاره به توسعه رشته‌های متنوع تیراندازی در سطح استان افزود: این سایت هم اکنون در حال تکمیل بوده و بزودی به بهره برداری می رسد.


وی فعالیت این سایت را در تسریع روند توسعه رشته تیراندازی استان موثر ارزیابی کرد و ادامه داد: هیئت تیراندازی اردبیل تنها در چند رشته نظیر تفنگ بادی و تپانچه بادی فعالیت می‌کند در حالی که امکان فعالیت در رشته‌های اسکیت، رشته‌های تیراندازی با اسکیت، اهداف پروازی و رشته خفیف ۲۵ و ۵۰ متر وجود دارد.


رئیس هیئت تیراندازی استان همچنین با اشاره به ساخت سالن سه منظوره تیراندازی اردبیل تاکید کرد که عملیات احداث این سالن از سال ۸۷ و با اعتبار ۱۵۰ میلیون تومان از محل اعتبارات سازمان همیاری شهرداری‌های کشور آغاز شده و تاکنون کمتر از ۵۰ درصد پیشرفت داشته است.


وی کمبود اعتبارات را علت اصلی در کندی روند احداث این پروژه و تعطیلی دو ساله آن اعلام کرد و یادآور شد: تا سال ۹۰ این پروژه متوقف بوده، اما از سال ۹۱ با عقد قرار‌داد و با همان اعتبار روند ساخت آغاز شد و در این مدت تنها سوله‌های آن ساخته شده است.


محمدی دوست تصریح کرد: تلاش می‌شود این مجموعه را که می‌تواند به یک سالن مناسب برای برگزاری مسابقات آسیایی و حتی جهانی تبدیل شود با کمک مسئولان استانی و فدراسیون تکمیل و تجهیز شود تا بتوان اردبیل را به منطقه مطلوب توسعه رشته مدال‌آور تیراندازی تبدیل کرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید