سایت «انتخاب» رفع فیلتر شد

سایت «انتخاب» ساعتی پیش با دستور قاضی محمدی ریاست شعبه ۷۹ کیفری استان تهران رفع فیلتر شد.

به گزارش انتخاب، مصطفی فقیهی مدیرمسئول این سایت می گوید: ۹۰روز سختی را گذراندیم. از یک سو برخی مقامات دولت مکرر ادعا می کردند نقشی در این اتفاقات ندارند و از سوی دیگر ، شواهد ، حمایت برخی مقامات دولتی را نشان می داد.

وی ادامه داد: در این میان ، برخی بزرگان و سرمایه های نظام ، از هیچ لطف و محبتی دریغ نکردند که به خاطر الطاف بزرگوارانه شان ، خالصانه تشکر می کنم.

فقیهی ضمن گلایه از برخی کارشکنی ها گفت: ما از دوستان خود در دولت، چنین توقعی نداشتیم.

وی در عین حال گفت: البته بخش عمده ای از دولت و دوستان عزیز ما در این پیکره ، ناراحتی جدی خود را از این اتفاق اعلام می کردند ، اما متاسفانه کار زیادی از دستشان برنمی آمد و تنها از این اتفاق ، ابراز شگفتی می کردند و گروهی دیگر نیز نسبت به رفع فیلتر «انتخاب»، دعا می کردند که ظاهراً دعایشان مستجاب شد.

فقیهی گفت: «انتخاب» بر همان مسیر پیشین در مسیر اندیشه های همواره ماندگار امام (ره) و رهبر معظم انقلاب گام برخواهد داشت و همچنین حمایت از گفتمان «اعتدال» که گفتمان ناب انقلاب اسلامی و اسلام ناب محمدی (ص) است، را نیز ادامه خواهد داد و از شخص رییس جمهور و سیاست های ایشان حمایت خواهد کرد و البته اگر نقدی متوجه دولت باشد، قطعاً عنوان خواهد کرد.

فقیهی در پایان گفت: از بزرگان در قوه قضائیه از جمله قاضی کشکولی بابت شرح صدرشان در ماجراهای پیش آمده کمال تشکر را دارم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید