سایت «انتخاب» رفع فیلتر شد

0
89

سایت «انتخاب» ساعتی پیش با دستور قاضی محمدی ریاست شعبه ۷۹ کیفری استان تهران رفع فیلتر شد.

به گزارش انتخاب، مصطفی فقیهی مدیرمسئول این سایت می گوید: ۹۰روز سختی را گذراندیم. از یک سو برخی مقامات دولت مکرر ادعا می کردند نقشی در این اتفاقات ندارند و از سوی دیگر ، شواهد ، حمایت برخی مقامات دولتی را نشان می داد.

وی ادامه داد: در این میان ، برخی بزرگان و سرمایه های نظام ، از هیچ لطف و محبتی دریغ نکردند که به خاطر الطاف بزرگوارانه شان ، خالصانه تشکر می کنم.

فقیهی ضمن گلایه از برخی کارشکنی ها گفت: ما از دوستان خود در دولت، چنین توقعی نداشتیم.

وی در عین حال گفت: البته بخش عمده ای از دولت و دوستان عزیز ما در این پیکره ، ناراحتی جدی خود را از این اتفاق اعلام می کردند ، اما متاسفانه کار زیادی از دستشان برنمی آمد و تنها از این اتفاق ، ابراز شگفتی می کردند و گروهی دیگر نیز نسبت به رفع فیلتر «انتخاب»، دعا می کردند که ظاهراً دعایشان مستجاب شد.

فقیهی گفت: «انتخاب» بر همان مسیر پیشین در مسیر اندیشه های همواره ماندگار امام (ره) و رهبر معظم انقلاب گام برخواهد داشت و همچنین حمایت از گفتمان «اعتدال» که گفتمان ناب انقلاب اسلامی و اسلام ناب محمدی (ص) است، را نیز ادامه خواهد داد و از شخص رییس جمهور و سیاست های ایشان حمایت خواهد کرد و البته اگر نقدی متوجه دولت باشد، قطعاً عنوان خواهد کرد.

فقیهی در پایان گفت: از بزرگان در قوه قضائیه از جمله قاضی کشکولی بابت شرح صدرشان در ماجراهای پیش آمده کمال تشکر را دارم.

انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی در مجله اینترنتی ملکانه لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. ما در ملکانه به هوش و ذکاوت مخاطبانمان باور داشته و با رعایت بی طرفی در پوشش و انتقال خبر به آنها، امکان تفسیرخبرها را مطابق با خواستشان فراهم می سازیم. همچنین ما به تمام نظرات کاربران احترام می گزاریم و از شما بابت وقتی که صرف نوشتن نظر می نمایید سپاسگذاریم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

هجده + 7 =