سامانه جدید ثبت تغییر نشانی و کدپستی در آذربایجان غربی عملیاتی شد


به گزارش خبرنگار مهر، محمد جوان عصر پنجشنبه در نشست خبری به مناسبت تشریح برنامه های بزرگداشت هفته ثبت احوال اظهارداشت: در حال حاضر هر کس بخواهد نشانی و کد پستی خود را تغییر دهد با مراجعه به این سامانه می تواند نشانی و کدپستی خود را مشاهده کند.


وی ادامه داد: در حال حاضر یکصد دستگاه اجرایی و ۲۵ هزار نقطه در سطح کشور به پایگاه اطلاعاتی جمعیتی کشور متصل بوده و آماده ارائه خدمات در زمینه احراز هویت به مردم هستند.


جوان در ادامه به تشریح برنامه های بزرگداشت هفته ثبت احوال در استان پرداخت و افزود: حضور در مزار شهدا ، دیدار با خانواده شهدا، جانبازان، ائمه جمعه و جماعت ارومیه و شهرستان‌های استان و استاندار آذربایجان غربی در راستای تبیین اهداف سازمان ثبت احوال از جمله برنامه‌های این اداره کل در هفته ثبت احوال است.


مدیرکل ثبت احوال آذربایجان غربی یاد آور شد: حضور در یکی از مدارس شهرستان ارومیه و تبیین اهداف و وظایف ثبت احوال، برگزاری مراسم گرامیداشت روز ثبت احوال با حضور مدیران ثبت احوال آذربایجان غربی، بخش‌های غیر دولتی، پیشخوان دفاتر، امام جمعه ارومیه، استاندار آذربایجان غربی و نمایندگان مردم آذربایجان غربی در مجلس شورای اسلامی برگزار می‌شود.


مدیرکل ثبت احوال آذربایجان غربی ادامه داد: در نظر است تا پایان سال جاری در صورت فراهم بودن امکانات، تجهیزات و … نسبت به صدور کارت ملی هوشمند ابتدا برای مردم اقدام خواهد شد.


وی اعلام کرد: با توجه به تفاهم‌نامه منعقده با مدیرکل پست استان آذربایجان غربی در راستای صدور کارت ملی هوشمند همکاری لازم در حال انجام است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید