سالهایی که قهرمان نشدم جادوگرها خواب بودند؟/ به خدا گلایه کردم

0
145


سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: متاسفانه در روزهای گذشته جو سنگین و ناجوانمردانه ای را علیه من و بازیکنانم ایجاد کردند و شب قبل از بازی به خدا گلایه کردم.

به نقل از مهر، مجید جلالی پس از توقف یک به یک عصر چهارشنبه تیمش برابر صنعت نفت آبادان گفت: قبل از هر چیز می خواهم از بازیکنانم تشکر کنم که با وجود فضای سنگین و ناجوانمردانه‌ای که به وجود آورده بودند مردانه جنگیدند.

وی ادامه داد: باید به این بازیکنان افتخار کنیم. هم به کار خودم و هم به بازیکنان افتخار می کنم. ما موقعیت های متعددی داشتیم که وقتی اینها را گل نکردیم حریف هم صاحب موقعیت می شود. اگر قضاوت متعادل می شد حتما ما می توانستیم سه امتیاز این دیدار را بگیریم. 

مجید جلالی با اشاره به اتفاقات روزهای اخیر و مطرح شدن استفاده او از جادوگر گفت: من نزدیک به ۴۰ سال است که دارم کار می کنم و همیشه سعی کردم خدمات زیادی به فوتبال داشته باشم. در تمام این سال ها هر وقت تیم من آمده است جان بگیرد این مسائل را ساخته اند تا تیم من با مشکل مواجه شود.

سرمربی تیم فوتبال پیکان در ادامه گفت: این مسائل حاشیه ای طبیعتا تاثیرات منفی خودش را می گذارد. آنهایی که این کارها را کرده اند خوشحال باشند. با اطمینان و چشم باز می گویم که به کاری که انجام می دهم همیشه افتخار کرده ام.

وی افزود: نمی دانم چند سال دیگر کار خواهم کرد اما تا زمانی که باشم در همین مسیر کار می کنم. همیشه برای موفقیت تلاش کردم و به این روند ادامه داد. دیشب وقتی می خواستم بخوابم به خدا گلایه کردم که چرا من اینجا به دنیا آمدم؟

مجید جلالی که از اتفاقات اخیر بسیار دلگیر بود خاطرنشان کرد: فکر نمی کنم در این سالها به فوتبال بد کرده باشم. مثل بچه ای می ماند که بزرگ شده و مقابل پدرش ایستاده است. پیش خودم می گویم من این همه سال برای این فوتبال زحمت کشیده ام بعد چرا باید با من اینگونه رفتار شود. یکسری مردم ناآگاه هم می آینده توهین می کنند. من الان در شرایطی هستم که نمی دانم چگونه باید با این رفتارها برخورد کنم. اگر زوری داشته باشم می دانم باید چگونه با اینها برخورد کنم. 

سرمربی تیم فوتبال پیکان ادامه داد: به کاری که انجام دادم اطمینان دارم و صددرصد پیش خدا روسفید هستم. هر ساله به محض اینکه تیمم می خواهد جان بگیرد می آیند به این مسائل می پردازند. نمی دانم چرا وقتی می بازم می گویند مربیگری اش بد است اما وقتی می برم می گویند جادوگر دارد. من در همه این سالها فقط یک بار قهرمان شده ام. آیا در سایر سالها که با تیم هایم قهرمان نشدم جادوگرها خواب بوده اند؟

وی با اشاره به شرایط باشگاه پیکان نیز گفت: برخی ها هر آدم موفقی را می زنند. ظاهرا اینجا می خواهند همه کوتوله باشند. من زمانی که به پیکان آمدم توانستم این تیم را حفظ کنم و اسکلت تیم را نگه دارم. با اطمینان می گویم که آینده پیکان با روندی که دارد چه من باشم یا نباشم این تیم با این نفرات روزهای بزرگی در آینده خواهد داشت. حالا هر چه می خواهید بگوید. فقط باید به این تیم فضا داد. قراردادهای ما جزو متوسط ترین قراردادهاست. در آینده خواهید دید که این تیم چند بازیکن بزرگ خواهد داشت و چند بازیکن هم در تیم ملی خواهند بود.

[ad_2]

انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی در مجله اینترنتی ملکانه لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. ما در ملکانه به هوش و ذکاوت مخاطبانمان باور داشته و با رعایت بی طرفی در پوشش و انتقال خبر به آنها، امکان تفسیرخبرها را مطابق با خواستشان فراهم می سازیم. همچنین ما به تمام نظرات کاربران احترام می گزاریم و از شما بابت وقتی که صرف نوشتن نظر می نمایید سپاسگذاریم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید