سارقان مسلح بانک خانی‌آباد نو /تصاویر

مرکز اطلاع‌رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ با انتشار تصاویر سارقان مسلح بانک خانی‌آباد نو از شهروندان خواست در صورت شناسایی متهمان، اطلاعات خود را در اختیار کارآگاهان اداره یکم پلیس آگاهی قرار دهند.

آفتاب:  ۲۰ اسفندماه سال ۹۱، ساعت ۸:۱۵ دقیقه صبح از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ یک فقره سرقت مسلحانه از بانک شعبه خانی آباد نو اعلام شد.

با حضور مأموران کلانتری ۱۵۲ خانی آباد در محل و انجام بررسی‌های اولیه مشخص شد که ۲ نفر سارق مسلح، با تهدید اسلحه اقدام به سرقت از داخل بانک کرده و پس از سرقت با ۲ دستگاه موتورسیکلت طرح هوندا ۱۲۵ از محل متواری شده‌اند.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع «سرقت مسلحانه» و به دستور شعبه هشتم بازپرسی دادسرای امور جنایی تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره یکم مبارزه با سرقت‌های مسلحانه پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

کارآگاهان اداره یکم پلیس آگاهی با حضور در محل سرقت به تحقیق از شاهدان صحنه سرقت مسلحانه پرداختند.

با بررسی تصاویر به دست آمده از دوربین‌های مداربسته و همچنین اظهارات کارمندان بانک مشخص شد که در ساعت اولیه شروع به کار روزانه بانک، ۲ نفر در حالیکه عینک دودی به چشم داشتند وارد شعبه شدند، یکی از آنها از داخل کیف دستی همراهش یک قبضه اسلحه کلاش و دیگری از زیر لباسش یک قبضه چاقو و اسلحه کمری خارج و ضمن تهدید کارمندان و مشتریان، اقدام به سرقت وجوه نقد داخل باجه‌های بانک کرده است و در نهایت هردو پس از خروج از بانک با دو دستگاه موتورسیکلت طرح هوندا ۱۲۵ از محل متواری شده‌اند.

یکی از کارمندان شعبه در اظهارات خود به کارآگاهان گفت: ۲ نفر سارق مسلح وارد بانک شدند که یکی از آنها اسلحه کلاش و نفر دوم نیز چاقو و اسلحه کمری در دست داشت، آنها پس از ورود به داخل بانک اسلحه‌های خود را مسلح و شروع به تهدید کردند که «هیچ کس از جای خود تکان نخورد».

وی افزود: یکی از آنها به بالای یکی از باجه‌های شعبه رفت و نفر دوم نیز اقدام به سرقت پول‌های داخل کشوهای همکاران کرد و پس از سرقت، هر دو نفر از بانک خارج و با دو دستگاه موتورسیکلت از محل متواری شدند.

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام کرد: با توجه به تصاویر به دست آمده از سارقان مسلح، دستور انتشار تصاویر این ۲ متهم جهت شناسایی از سوی مقام قضایی صادر شده است.

به گزارش فارس،از کلیه شهروندان درخواست می‌شود  تا در صورت شناسایی متهمان، هرگونه اطلاعات خود در خصوص هویت، مخفیگاه و یا محل‌های تردد متهمان را از طریق شماره تماس ۵۱۰۵۵۵۰۱ و ۵۵۳۸۱۰۳۶ در اختیار کارآگاهان اداره یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید