خانه سرگرمی جالب و خواندنی ساحل ویژه سگها در ایتالیا

ساحل ویژه سگها در ایتالیا

۰
ساحل ویژه سگها در ایتالیا

به گزارش The Local ، در شهر ایتالیایی ریمینی یک ساحل ویژه بازدید کنندگان با سگ ها افتتاح شده است.

ملکانه : برای حیوانات همه انواع غذای دلخواه و امکانات سرگرمی آماده و برای صاحبان سگها یک بار با نوشیدنی های سرد افتتاح شده است. ورود به ساحل برای بازدید کنندگان بدون حیوانات خانگی ممنوع است .

ساحل با عنوان Rimini Dog — No Problem به چتر ها، کابین های دستشویی، نیمکتها و کاسه ها با مواد غذایی و نوشیدنی ویژه سگ ها مجهز شده است. همچنین یک منطقه تفریحی وجود دارد که در آنجا سگ ها می توانند با یکدیگر یا با صاحبان بازی کنند.

به گزارش Lenta.ru ، حتی حمامی وجود دارد که در آن بازدید کنندگان می توانند سگ های خود را بعد از شنا در دریای آدریاتیک شستشو کنند .

اگر صاحب سگ بخواهد برای مدتی بیرون برود، ماموران ویژه از حیوان مراقبت خواهند کرد. همچنین در ساحل دامپزشک نیز وجود است .

برادران لوکا و مارکو آگوستینی مبتکران افتتاح این ساحل شدند. آنها همچنین صاحبان یک ساحل معمولی نزدیک هستند.

به گفته کارآفرینان، آنها همیشه ناراحت می شدند که صاحبان سگ ها نمی توانند حیوانات خانگی خود را به ساحل ببرند. در اروپا ورود به ساحل با حیوانات خانگی ممنوع است و متخلفان این مقررات جریمه می شوند .

صاحبان ساحل با چندین کافه ها ، رستوران ها و هتل های نزدیکی توافق کردند که آنها مشتریان با سگ ها را پذیرایی کنند.

 

مطلب قبلی جشن فواره ها در پترزبورگ
مطلب بعدی پلیس برزیل از گردشگران تقاضا دارد تا مزاحم کسب و کار دزدان نشوند
Avatar
انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی در مجله اینترنتی ملکانه لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. ما در ملکانه به هوش و ذکاوت مخاطبانمان باور داشته و با رعایت بی طرفی در پوشش و انتقال خبر به آنها، امکان تفسیرخبرها را مطابق با خواستشان فراهم می سازیم. همچنین ما به تمام نظرات کاربران احترام می گزاریم و از شما بابت وقتی که صرف نوشتن نظر می نمایید سپاسگذاریم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید