زمان رسیدگی پرونده مهدی طارمی با حضور طاهری اعلام شد

0
137


کمیته اخلاق فدراسیون زمان رسیدگی به پرونده انتقال مهدی طارمی به ریزه اسپور را اعلام کرد.

به نقل از مهر، کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال در رابطه با پرونده در دست رسیدگی با موضوع حواشی واتفاق احتمالی مربوط به موضوع انتقال مهدی طارمی به باشگاه ریزه اسپور ترکیه، در  بیانیه ای اعلام کرد:

«باوجود اطلاع رسانی و ارسال دعوت نامه از طریق مبادی ذیربط و انتظار کافی این کمیته در جلسه روز جاری ، اشخاص مورد نظر در جلسه این کمیته حاضر نشدند. لذا مجددا  علی اکبر طاهری مدیرعامل سابق باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس، حسین هدایتی  اسپانسر باشگاه ، مهدی طارمی بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس و عبدالصمد ابراهیمی وکیل مدنی مهدی طارمی برای جلسه روز سه شنبه  ۱۷ بهمن ساعت ۱۶  دعوت شده اند که عدم حضور ایشان مانع از اتخاذ تصمیم و صدور رای نمی باشد.»

[ad_2]

انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی در مجله اینترنتی ملکانه لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. ما در ملکانه به هوش و ذکاوت مخاطبانمان باور داشته و با رعایت بی طرفی در پوشش و انتقال خبر به آنها، امکان تفسیرخبرها را مطابق با خواستشان فراهم می سازیم. همچنین ما به تمام نظرات کاربران احترام می گزاریم و از شما بابت وقتی که صرف نوشتن نظر می نمایید سپاسگذاریم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

یک × یک =