زرینی: لیاقت بردن امریکا را داشتیم

حمزه زرینی، که از سوی کمیته فنی رقابت های جام قهرمانان قاره ها به عنوان ارزشمندترین بازیکن دیدار ایران – امریکا اعلام شد، گفت: “امریکا تیم سرسختی بود. ولی ما هم یک تیم بودیم که همه دست به دست هم دادیم تا برنده زمین را ترک کنیم. باید بگویم لیاقت این برد را داشتیم.”

این بازیکن کارکشته که از وقتی توسط خولیو ولاسکو به زمین فراخوانده شد با سرویس، اسپک و دفاع های جانانه اش اعصاب امریکایی ها را به هم ریخت، در خصوص انتخاب خودش به عنوان ارزشمندترین بازیکن میدان هم با تواضع همیشگی اش معتقد است: “واقعا فکر می کنم بهترین بازیکن شدن در ورزش گروهی معنایی ندارد. همه تلاش می کنند تا یک نتیجه ای رقم بخورد. دیدید که امروز چه بازیکن هایی که در میدان بودند، چه آنهایی که به عنوان جایگزین وارد شدند چقدر تلاش کردند تا تیم نتیجه بگیرد. این بهترین بازیکن شدن ها بیشتر حکم یک تشویق را دارد و یک جور نماد است برای اینکه یک بازیکن که در روند بازی تاثیر بیشتری داشته به طرفداران والیبال معرفی شود. من خودم معتقدم بازیکنانی در تیم ایران هستند که لیاقت بهترین بازیکن شدن در این بازی را از من بیشتر داشتند.”
زرینی که حالا ۱۹۴ بازی ملی را در کارنامه دارد و به نوعی با تجربه ترین بازیکن ایران هم هست، از نگرانی اش در طول بازی برای سید محمد موسوی می گوید که آسیب دید و به بیمارستان منتقل شد: ” خیلی برای سید نگران بودیم. بعد از بازی به هتل هم که رسیدیم، فوری همه بازیکن ها به اتاقش رفتیم که ببینیم حالش چطورش است. ولی او مثل همیشه با روحیه بالا و لب خندان نشان داد که حالش خوب است. خدا را شکر مصدومیتش هم جدی نیست و زود به بازی ها برمی گردد.”
زرینی حالا که خیالش از حال موسوی راحت شده، از خوشحالی بردن امریکا می گوید: “ما خیلی از این برد خوشحالیم. چون مثل چند وقت اخیر دوباره توانسته ایم دل مردم را شاد کنیم. انرژی مردم از طریق تبریک ها و شادی هایشان به ما می رسد. واقعا از این بابت احساس غرور می کنیم.”

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید