11.1 C
Tehran
سه شنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۹
خانه اخبار ورزشی روی کین: فرگوسن هنوز می خواهد همه چیز را در منچستریونایتد در...

روی کین: فرگوسن هنوز می خواهد همه چیز را در منچستریونایتد در اختیار داشته باشد

فرگوسن در پایان فصل گذشته، به دوران موفقیت آمیز حضور در الدترافورد پایان داد

سایت گل- روی کین، کاپیتان سابق منچستریونایتد، معتقد است که سرالکس فرگوسن بسیار مغرور است و همچنان به دنبال کنترل امور در این باشگاه است.

فرگوسن در پایان فصل گذشته، به دوران موفقیت آمیز حضور در الدترافورد پایان داد و روی کین که بین سال های ۱۹۹۳ تا ۲۰۰۵ زیر نظر فرگوسن در منچستریونایتد بازی کرد، معتقد است که مربی سابقش همچنان به دنبال در اختیار داشتن کنترل اوضاع در این باشگاه است.

او در مستند “کین و ویرا: بهترین های امیریتس” گفت:” همه چیز به کنترل اوضاع و قدرت برمی گردد.او همچنان به دنبال این است؛ هرچند دیگر سرمربی تیم نیست. او می خواهد همه چیز را در کنترل داشته باشد.”

کین همچنین فاش کرد که بعد از جدایی اش از منچستریونایتد در نووامبر ۲۰۰۵ گریه کرده و معتقد است که می توانست چند فصل دیگر هم برای شیاطین سرخ بازی کند.

” البته که ناراحت بودم. وقتی داخل ماشینم نشستم، برای دو دقیقه گریه کردم. اما بعد از آن به خودم گفتم که باید با زندگی ام کنار بیایم.  

من به راحتی می توانستم چند فصل دیگر برای منچستریونایتد بازی کنم.”

کین که به تازگی دستیار مارتین اونیل در تیم ملی ایرلند شد، اعلام کرد دیگر رابطه ای با فرگوسن ندارد. فرگوسن در کتاب زندگی نامه اش که به تازگی منتشر شد، نوشت که کین در نیمه نهایی چمپیونزلیگ سال ۱۹۹۹ مقابل یوونتوس، هر تکه چمن را پوشش داد.

” حرف هایی مثل این برای من توهین آمیز است. احساس می کنم به من توهین می شود، وقتی در مورد من این طور صحبت می کنند. مثل این است که یک پستچی را به خاطر اینکه نامه ها را می رساند، تحسین کنند.”

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید