رویانیان: ۲۰ روزه که تصمیم گرفتم/عذر خواهی میکنم،ژوزه اخراج نشده

مدیرعامل پرسپولیس از دلیل اصلی اجازه ندادن به ژوزه برای حضور در تمرینات پرده برداشت.

به گزاش اردبیل نیوز، محمد رویانیان در گفت و گوی تلفنی با مجری برنامه تلویزیونی ۹۰ در خصوص اتفاقات پس از جلسه کمیته فنی گفت: برخورد خوبی با خبرنگاران نداشتم که به خاطر خستگی و فشار کاری بود و باید از آنها عذرخواهی کنم، هر چند برخی شان کم لطفی کردند و اخبار را ناقص منتشر کردند.

وی ادامه داد: از ۲۰ روز قبل به وکیل باشگاه گفتم قرارداد با ژوزه را بررسی کرده و احتمال برکناری وی را در نظر بگیرد و راهکاری ارائه کند که متضرر نشویم. این حق طبیعی ماست که راهی انتخاب کنیم که کمتر زیان ببینیم. ما با دلار ۱۵۰۰ تومانی قرارداد امضا کردیم اما امروز دلار بسیار گران تر شده است.

مدیرعامل پرسپولیس در خصوص علت اجازه ندادن به ژوزه برای رفتن سر تمرینات گفت: تا امروز این خبر را افشا نکردم اما حقیقت این است که این مربی بدون هماهنگی من به پرتغال رفت و حق من بود که بگویم به تمرین نرود تا من از سفر برگردم.

وی با تاکید بر این نکته که ژوزه اخراج نشده است، خاطر نشان کرد: کمیته فنی نمره منفی به وی داد ولی باید رودررو صحبت کنیم چراکه رای کمیته فنی مشورتی بوده و الزام آور نیست. سه شنبه صبح با هم دیدار می کنیم و نظر کمیته فنی را به وی اعلام می کنم. او شانس ماندن را دارد اما شرایط خاص دارد، مثلا دستیاران وی باید تغییر کنند.

رویانیان با تاکید بر این نکته که گل محمدی تنها کسی بود که می توانستیم تیم را موقتا به او بسپریم تا از آمادگی دور نماند، تاکید کرد: علی پروین کماکان رئیس کمیته و مدیر فوتبال است و قرار شد تا زمان اتخاذ تصمیم نهایی، به گل محمدی کمک کند. اگر یحیی سرمربی دائم ما شود این حق را دارد که دستیارانش را خودش برگزیند و اگر کریم باقری را بخواهد مشکلی نداریم. از او دفاع می کنم همانطور که از ژوزه در نیم فصل اول دفاع کردم.

5 دیدگاه‌ها

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید