رونمایی از مشتریان جدید میعانات گازی ایران/ رونق خرید و فروش گاز در بورس انرژی


به گزارش خبرگزاری مهر، در معاملات رینگ داخلی بازار فیزیکی امروز چهار هزار و ۴۲۰ بشکه میعانات گازی پالایشگاه ایلام از سوی شرکت ملی نفت ایران به فروش رسید.


از اینرو هر بشکه از این محموله حدود ۲ میلیون ریال کشف قیمت شد و به قیمت ۹ میلیارد و ۵۰ میلیون ریال خریداری شد. در ادامه معاملات ۲ محموله دیگر میعانات گازی پالایشگاه ایلام به حجم هشت هزار و ۸۴۰  بشکه هم روی پیشخوان بورس انرژی قرار گرفت که از سوی پالایشگاه‌های بخش خصوصی خریداری شد.


به این ترتیب امروز در روز موفق فروش میعانات گازی ۱۳ هزار و ۲۶۰ بشکه میعانات گازی پالایشگاه ایلام مجموعا به ارزش ۲۷ میلیارد ریال به فروش رسید.


امروز همچنین ۲۷۲۰ تن آیزوریسایکل پالایش نفت اصفهان به ارزش ۵۸ میلیارد و ۱۰۱ میلیون ریال داد و ستد شد. از دیگر محصولات پالایشگاه اصفهان هم ۱۹۲ هزار لیتر حلال ۴۰۲ به ارزش ۳ میلیارد و ۵۶۱ میلیون ریال به فروش رسید. ۱۸۰ هزار لیتر حلال ۴۰۶ پالایش نفت اصفهان هم در رینگ داخلی بازار فیزیکی به ارزش ۳ میلیارد و ۴۳۱ میلیون ریال فروخته شد.


روز پُرکار بازار فیزیکی با عرضه ۶۶ هزار لیتر حلال ۴۰۰ پالایش نفت اصفهان ادامه پیدا کرد و این محموله هم از سوی مشتریان به قیمت یک میلیارد و ۲۷۰ میلیون ریال خریداری شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید