روش‌های سنتی جوابگوی تحولات مدیریتی نیست

رئیس سازمان امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل گفت:‌ روش‌های سنتی و قدیمی دیگر امروز جوابگوی مدیریت در تمام عرصه‌ها و ساختارها نیست و باید در این زمینه تغییر ایجاد کرد.

 هاشم مظفری عصر امروز در جلسه کمیته مبارزه با فساد اداری در اردبیل اظهار داشت: ما در این کمیته فرآیند درخواست و تحویل اوراق بهادار توسط اداره اموال و اوراق بهادار مورد بررسی قرار گرفت و در کنار آن فرآیند گردش کار اداره اموال نیز مورد دقت نظر و بررسی واقع شد.

 

وی تصریح کرد: به منظور شفافیت در انجام امورات واحدها در جلسه این ماه کمیته سلامت اداری و مبارزه با فساد اداری فرآیند مراحل انجام کار در اداره اموال در واحد اوراق بهادار مطرح شد.

 

مظفری بر خروج از روش‌های سنتی و قدیمی تاکید و خواستار انجام کار در کوتاهترین زمان شد تا بتوان در پاسخگویی به مخاطبان شایسته و مطلوب عمل کرد.

 

این مسئول با تشریح فرآیند گردش کار و نحوه تحویل اوراق بهادار به دستگاه‌های اجرایی استان و بعد از بررسی‌های لازم توسط اعضای کمیته مراحل اضافی که موجب اتلاف وقت می‌‌شد، خواستار حذف فرآیند مازاد مدیریتی شد.

 

وی اضافه کرد: یکی از راهکارهایی که در کاهش مفاسد اقتصادی نقش تأثیرگذار دارد بحث تقویت نظارت‌ها و سیستم‌های مدیریتی است که قطعاً در این زمینه می‌تواند راهگشا باشد.

 

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، رئیس سازمان امور اقتصادی و دارایی استان گفت: سازمان امور اقتصادی و دارایی استان به جد فرآیند تغییر و تحولات در این حوزه را رصد می‌کند و سعی دارد تا با یک حرکت مثبت جلوی برخی از حرکت‌ها و اقدامات نامطلوب را گرفته و به تقویت و توسعه اقتصاد مردمی توانمند کمک کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید