روزهایی که می‌رود و فرصت‌هایی که تمدید نمی‌شود


باشگاه پرسپولیس همچنان نتوانسته با بازیکنانی که قراردادشان در حال تمام شدن است برای ادامه همکاری در فصل بعد به توافق برسد تا نگرانی هواداران از شرایط فعلی بیشتر شود.

به نقل از مهر، تیم فوتبال پرسپولیس توانست برای دومین فصل متوالی به مقام قهرمانی رقابت های لیگ برتر دست پیدا کند. شاگردان برانکو ایوانکوویچ که از هفته ها قبل مدعی شماره یک قهرمانی محسوب می شدند در بازی هفته بیست و هفتم لیگ برتر مقابل پدیده در مشهد به پیروزی دست پیدا کردند تا خیلی زود سرود قهرمانی سر بدهند.

سرخپوشان پایتخت حالا در حالی خود را برای بازی پایانی در گروه C لیگ قهرمانان آسیا مقابل السد قطر در ورزشگاه آزادی تهران آماده می کنند که هواداران سرخپوش پایتخت نگران تمدید قرارداد همان بازیکنانی هستند که تاثیر بسزایی در دبل قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر و رسیدن به عنوان قهرمانی سوپر جام فوتبال ایران داشته اند.

محمد انصاری، صادق محرمی، فرشاد احمدزاده، کمال کامیابی نیا، وحید امیری، محسن مسلمان ، بوژیدار رادوشوویچ ، محسن ربیع خواه و شجاع خلیل زاده نفراتی هستند که در انتهای هفدهمین دوره رقابت های لیگ برتر قراردادشان با پرسپولیس به اتمام می رسد.

بازیکنانی که اسکلت اصلی کادرفنی پرسپولیس را تشکیل می دهند و برانکو ایوانکوویچ نیز با توجه به محرومیت این تیم از سوی کمیته انضباطی فیفا از حضور در نقل و انتقالات تابستانی، تصمیم دارد تمام مهره های خود را حفظ کند.

اتفاقی که تاکنون رخ نداده است و بر خلاف مصاحبه های حمیدرضا گرشاسبی سرپرست باشگاه پرسپولیس از بهمن ماه سال گذشته که اعلام کرده بود مذاکره با بازیکنان را آغاز نموده، فقط شجاع خلیل زاده قرارداد خود را تمدید کرده است.

محمدرضا حاجی بیگی عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در تازه ترین گفتگوی خود با خبرنگار مهر نیز اذعان داشته است: «بازیکنان  درگیر برنامه های فشرده بازی ها هستند و نمی توانند  پای میز مذاکره بنشینند. به همین خاطر می خواهیم بطور جدی از هفته آینده ، کار مربوط به تمدید قراردادها را دنبال کنیم.»

اگرچه  مدیران پرسپولیس خیلی خوب می دانند برای بازیکنان این تیم، جایی بهتر از پرسپولیس وجود ندارد تا در اوج محبوبیت بتوانند جام های قهرمانی را به دست بیاورند اما باز هم دلیل نمی شود دست روی دست بگذارند تا قراردادهای بازیکنان را به دور از هیاهو و با قیمت های منطقی تمدید کنند.

باشگاه پرسپولیس مذاکره برای تمدید قرارداد بازیکنان خود را شروع کرده است اما نتوانسته است قراردادی را با آنها امضا کند. گرشاسبی نشستی را با مدیر برنامه های فرشاد احمدزاده و صادق محرمی برگزار کرد اما نتوانست آنها را متقاعد به ماندن کند. بازیکنانی که احتمالا بدشان نمی آید با توجه به تکرار قهرمانی در لیگ برتر و بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس قیمت فصل آینده خود را بالاتر ببرند.

گرشاسبی بعد از قهرمانی پرسپولیس در بازی با پدیده به بی میلی بازیکنان برای تمدید قراردادشان در این مقطع زمانی اشاره کرد و گفت: «تقریبا بعد از هر بازی آسیایی در رختکن حاضر می شدیم و هم من و هم افشین پیروانی به بازیکنان می گفتیم که برای تمدید قرارداد به باشگاه بیایند. به جز دو نفر، هیچ بازیکن دیگری به باشگاه نیامد. آنها می خواهند روی بازی های باقیمانده تمرکز داشته باشند.»

تمدید قرارداد تمام بازیکنان باقیمانده پرسپولیس تنها راه چاره مدیران این باشگاه برای بهانه ندادن دست برانکو ایوانکوویچ سرمربی سرخپوشان است؛ برانکویی که بارها اعلام کرده است با تیم فعلی می تواند به رکورد شکنی های خود ادامه دهد.

[ad_2]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید