14.6 C
Tehran
جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹
خانه اخبار ورزشی روزنامه کلارین: مارادونا واحتمال حضور روی نیمکت مربیگری تاتنهام

روزنامه کلارین: مارادونا واحتمال حضور روی نیمکت مربیگری تاتنهام

تاتنهام در حال حاضر در رده ششم جدول لیگ برتر قرار دارد و هشت امتیاز با آرسنال صدرنشین فاصله دارد

سایت گل-روزنامه آرژانتینی کلارین در گزارشی از احتمال بازگشت دیگو آرماندو مارادونا اسطوره ۵۳ ساله آرژانتین به دنیای مربیگری خبر داده و یادآوری کرده که احتمالا در ماه ژانویه او روی نیمکت مربیگری تاتنهام قرار خواهد گرفت.

دراین گزارش به این نکته اشاره شده که دن دیگو که از نظر خیلی ها عنوان بهترین بازیکن دنیا را یدک می کشد بعد از حضور کوتاه مدت روی نیمکت مربیگری باشگاه آرژآنتینی راسینگ و هدایت الوصل امارات حالا ممکن است هدایت باشگاه تاتنههام را در دست بگیرد. او در جام جهانی ۲۰۱۰ نیز سرمربیگری آرژآنتین را در دست داشت و آلبی سلسته زیر نظر او تا مرحله یک چهارم پایانی جام جهانی پیش رفت  و درآن مرحله بعد از باخت ۰-۴ مقابل آلمان از گردونه رقابت ها حذف شد

 روزنامه کلارین در گزارش خود یادآوری کرده که مارادونا یکی از جدی ترین گزینه ها برای جانشینی آندره ویلاس بواس درتاتنهام است. این طور به نظر می رسد که سران این باشگاه از سرمربی جوان و پرتغالی تیمشان راضی نیستند و در صورت ادامه روند متزلزل این تیم، او را از سمت خود برکنار کرده و حالا نام مارادونا به عنوان یکی از گزینه های مدنظر سران تاتنهام دیده می شود.البته رسانه های انگلیسی تا به حال از مارادونا نامی نیاورده اند ولی آنها نیز اعلام کرده اند که موقعیت ویلاس بواس درخطر است.

تاتنهام در حال حاضر در رده ششم جدول لیگ برتر قرار دارد و هشت امتیاز با آرسنال صدرنشین فاصله دارد

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید