روح از کجای بدن خارج میشود

روح از کجای بدن خارج میشود

یک دانشمند روسی با دوربینی ویژه لحظه جدا شدن روح از بدن هنگام مرگ قطعی را به تصویر کشاند؛ این تصویر که با تکنولوژی پیشرفته گرفته شده است، روح را با رنگ آبی نشان می دهد که به طور تدریجی در حال ترک بدن است.

تکنولوژی که کوروتکوف دانشمند روسی آن را توسعه داده است، به عنوان یک تکنولوژی پزشکی توسط وزارت بهداشت روسیه ثبت شده و تاکنون توسط بیش از ۳۰۰ پزشک در جهان برای درمان فشارهای روحی و تشخصی پیشرفت برخی بیماری‌ها مانند سرطان استفاده شده است. کورتکوف می گوید که این تکنولوژی در به تصویر کشیدن انرژی می تواند در کشف انواع اختلالات جسمی و نیز تشخیص سریع این اختلالات و توانایی های عقلی یک فرد نیز استفاده شود.

روح از کجای بدن خارج میشود

«کنستانتین کورتکوف» دانشمند روسی می گوید که روح ابتدا از ناف و سر جسم را ترک می کند و آخرین اعضایی که روح از آنها خارج می شود ران و قلب هستند قبل از آنکه به جهان لامتناهی منتقل شود.

وی همچنین به این نتیجه رسید که روح افرادی که به صورت خشونت آمیز و یا غیرمنتظره می میرند، در حالتی از آشفتگی و سردرگمی بسر می برند.

کنستانتین کورتکوف بیش از ۲۰۰ مقاله در مجلات فیزیک و زیست شناسی به رشته تحریر درآورده است و ۱۷ گواهی ثبت اختراعات بیوفیزیکی است. او از بیش از ۳۰ سال پیش تاکنون به عنوان یک پژوهشگر فعالیت می کند و در باره هر انچه که مربوط به فکر و روح است، تحقیق می کند و در بیش از ۴۳ کشور در جهان جلسات درس و دوره های آموزشی برگزار می کند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید