رفتار فوق العاده ژاوی با هواداران ایرانی/خوشحالم در ایران هستم

هوادارن فوتبال امشب به استقبال ژاوی رفتند و از حضور ستاره اسپانیایی در ایران استقبال کردند.
مرتضی پورعلی گنجی در ورود به ایران صحبت های جالبی را درباره برخورد ژاوی نسبت به حضور در ایران مطرح کرد.
پورعلی گنجی در گفت و گوی اختصاصی با خبرورزشی: ژاوی در طول پرواز از من سوال می کرد برخورد مردم ایران با ما چطور خواهد بود و من به او اطمینان داده بودم همه چیز عالی است و ایرانی ها تو را دوست دارند

او همچنین ادامه داد. امیدوارم هواداران استقلال من را درک کنند. من ایرانی هستم و تیم های ایرانی را دوست دارم اما الان به السد تعهد دارم. خوشحالم مردم ما استقبال خوبی از اژاوی کردند، من به او گفته بودم مردم ایران تو را دوست دارند. احساس می کنم ژاوی هم از این استقبال راضی است.

استقبال ویژه از ژاوی در ایران

ژاوی: خوشحالم در ایران هستم

ستاره اسپانیایی امشب در فرودگاه امام خمینی به این موضوع اشاره کرد.

ژاوی در گفت و گوی اختصاصی با خبرورزشی گفت: همیشه از این که کشورهای بیشتری را ببینم و با مردمان بیشتری آشنا شوم، استقبال کرده ام و الان هم خوشحالم که در ایران هستم.

ستاره اسپانیای همچنین گفت: درباره بازی هیچ حرفی نمی زنم. از من تقاضای مصاحبه نداشته باشید اما از این که در ایران هستم خوشحالم.

ژاوی در ایران

رفتار فوق العاده ژاوی با هواداران ایرانی

زمانی که طرفداران ژاوی، ستاره اسپانیایی را محاصره کرده بودند، به این بازیکن پیشنهاد شد با همراهی ماموران از محیط فرودگاه خارج شود اما قبول نکرد و گفت با این موضوع مشکلی ندارد و دوست دارد با مردم عکس بگیرد.

اما دقایقی بعد ازدحام جمعیت به اندازه ای شد که پورعلی گنجی و ژاوی از در دیگری خارج شدند و اعضای تیم جداگانه به سمت اتوبوس السد رفتند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید