رفتارهای غیرعادی خانم بازیگر در نشست خبری! + فیلم

حرکات عجیب و غیرعادی مژگان صابری بازیگر فیلم «شعله ور» مقابل دوربین عکاسان!!

نشست خبری سینمایی «شعله ور» با حضور برخی از عوامل این فیلم از برگزار شد. حرکات غیرمعمول مژگان صابری یکی از بازیگران این فیلم باعث جلب توجه خبرنگاران و از نکات قابل توجه این نشست خبری بود.

فیلم حرکات غیرعادی مژگان صابری مقابل دوربین عکاسان!

نشست خبری سینمایی «شعله ور» با حضور برخی از عوامل این فیلم از جمله حمید نعمت الله (کارگردان)، محمدرضا شفیعی (تهیه کننده)، هادی مقدم دوست (نویسنده)، مهدی سعدی (تدوینگر)، روزبه رایگا (فیلم بردار)، دارا حیایی، مژگان صابری و پانته آمهدی نیا (بازیگر) برگزار شد.
یکی از نگات قابل توجه این نشست خبری حرکات غیرمعمول مژگان صابری یکی از بازیگران این فیلم بود که باعث جلب توجه خبرنگاران شد. نعمت الله در ابتدای این نشست با ابراز بی اطلاعی در مورد شنیده ها راجع به اعتراض مردم سیستان و بلوچستان گفت: ظاهرا به خاطر اشاره به مواد مخدر Drugs باعث اعتراض برخی شده در حالی که جای جای این فیلم پر از نمایش زیبایی های استان و مردم آن منطقه است. ما با تمام سعی که در نمایش شکوه منطقه داشتیم، نمی توانستیم در مورد مشکات آنجا بی تفاوت باشیم. مانند کم آبی و مواد مخدر. ضمن آنکه کاراکتر اصلی اعتیاد خود را از تهران به این خطه می برد. ما با حسن نیت این اثر را ساختیم و امیدواریم با نمایش مشکلاتی مانند کم آبی کمی مسئولین برای حل آن مصرتر شوند.
این کارگردان با اشاره به جذابیت کار در مورد خصلت باستانی حسد در یک مکان باستانی مانند زابل گفت: عناصر صحنه و بادی که دائم میوزید نوعی افسون را به فیلم می داد که به نظرم که می توانست حسد را به گونه ای پررنگتر نشان دهد.
نعمت الله در مورد مدت زمان فیلم با بیان اینکه موافق کوتاه کردن آن است، در پاسخ سوالی راجع به تاکید فیلمسازان به ساخت فیلم های آپارتمانی گفت: دلیل اصلی اینکه کارگردانان ترجیح میدهند فیلم آپارتمانی بسازند تنبلی است. وی همچنین با قدر دانی از ابراض رضایت خبرنگاران در مورد قاب های این فیلم گفت اثر ما باید عریضتر در سینما Cinema به نمایش در می آمد ولی متاسفانه این اتفاق امروز نیفتاد.
شفیعی نیز ئر مورد اعتراضات گفت: این اعتراضات چندان جدی نیست چرا که اصلا کسی آن را ندیده است. در سیستان و بلوچستان چندنفر که در صف اول نشسته بودند اعتراضاتی کردند و مدیر آن منطقه تحت تاثیر آن افراد گفت که این فیلم را در اینجا نمایش نمی دهند.
مقدم دوست با بیان روند شکل گیری فیلم نامه گفت: مهمترین عناصر این فیلمنامه حسدبه عنوان یک موضوع درونی انسانی و تمایل به تمایز داشتن به عنوان یک موضوع بیرونی بودند که ما آنها را با هم گره زدیم. سیسان و بلوچستان با اینکه منطقه محرومی است ولی تمایزات در مورد سطح اشتغال وجود ندارد. ما می خواستیم نشان دهیم وقتی آدمی با این خصوصیات منفی به همچین جایی می رود باز هم از دست این خوی بدش در امان نیست.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید