ربودن و تجاوز به دختران توسط دوجوان

0
268

اوایل اردیبهشت امسال زن جوانی با مراجعه به اداره پلیس ضمن طرح شکایتی گفت: «ساعتی پیش که سوار یک پراید سفید رنگ بودم در بین راه متوجه شدم راننده جوان و دوست همراهش قصد تعرض به من را دارند. برای آنکه بتوانم از چنگ‌شان نجات پیدا کنم شماره تلفن‌شان را گرفتم و سعی کردم به ظاهر با آنها دوست شوم و بدین‌ترتیب پس از طی مسافتی بالاخره از خودرو آنها پیاده شدم.»

پس از این شکایت، مأموران اداره آگاهی با راهنمایی زن جوان به چهره‌نگاری از دو جوان شیطان صفت پرداختند و پس از شناسایی‌شان متوجه شدند چند روز قبل دختر جوانی از سوی این دو تبهکار مورد آزار و اذیت شیطانی قرار گرفته است. بنابراین با توجه به اینکه شماره تماس یکی از پسران در اختیار زن جوان بود، کارآگاهان موفق به ردیابی ودستگیری هر دو متهم شدند.

شاهین ۲۵ ساله و محمد ۲۴ ساله صبح دیروز از زندان به شعبه هشتم دادگاه کیفری استان تهران انتقال یافتند و دادگاه به ریاست قاضی اصغرزاده و با حضور قاضی توکلی –مستشار- به محاکمه آنها پرداخت.

در ابتدای جلسه مریم میر فروغی، نماینده دادستان هر دو متهم را به اتهام شرکت در آدم‌ربایی، تجاوز به عنف و سرقت مجرم معرفی کرد و از قضات دادگاه خواستار مجازات آنها شد. آنگاه هر دو متهم به طور جداگانه و غیر علنی محاکمه شدند. آنها در آخرین دفاع به آزار و اذیت دو زن اعتراف کردند.
در پایان جلسه قضات شعبه هشتم برای صدور رأی وارد شور شدند.

 

انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی در مجله اینترنتی ملکانه لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. ما در ملکانه به هوش و ذکاوت مخاطبانمان باور داشته و با رعایت بی طرفی در پوشش و انتقال خبر به آنها، امکان تفسیرخبرها را مطابق با خواستشان فراهم می سازیم. همچنین ما به تمام نظرات کاربران احترام می گزاریم و از شما بابت وقتی که صرف نوشتن نظر می نمایید سپاسگذاریم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید