رایگان شدن StarCraft 2 و طعنه جالب Blizzard به Star Wars: Battlefront II

رایگان شدن StarCraft 2 و طعنه جالب Blizzard به Star Wars: Battlefront II

تمام مشکلاتی که طرح‌های کسب درآمد Star Wars Battlefront II را احاطه کرده‌اند، توسط Blizzard مورد تمسخر قرار گرفتند.

به گزارش ملکانه و به نقل از VG247، کمپانی Blizzard نسخه رایگان StarCraft 2 را روز جاری منتشر کرد. این نسخه شامل بخش کامل چندنفره و حالت داستانی Wings of Liberty به‌صورت رایگان می‌شود. این توسعه‌دهنده احتمالا برنامه بازاریابی برای تاکید بر رایگان بودن و عدم ماهیت Pay-To-Win (پرداخت پول برای بیروزی) آن داشته که چنین موردی شامل حال Star Wars: Battlefront II نشده است. 

آن‌ها با ارسال توئیت‌هایی سریعا به سمت Battlefront II هجوم آوردند که می‌توانید در ادامه دو مورد از آن‌ها را مشاهده کنید:

مقدار ساعاتی که برای کسب کامل حالت داستانی StarCraft II: Wings of Liberty نیاز دارید: ۰؛ مقدار ساعاتی که برای آزادسازی هر فرمانده‌ Co-Op نیاز دارید: ۰.

سپس آن‌ها ویدیوی تبلیغاتی جالب و کوتاهی را در توئیتر منتشر کردند که نمی‌توان مطمئن بود آیا این ویدیو در واکنش به مشکلات Star Wars: Battlefront II بوده یا خیر. با تمام این حرف‌ها و در نظر گرفتن اینکه Blizzard هم اسمی به کار نبرد، به‌ وضوح می‌توانید متوجه هدف توئیت‌ها شوید:

تعداد مکانیک‌های Pay-To-Win در StarCraft 2: صفر.

دنیس برنانوال، دستیار طراح ارشد Star Wars Battlefront II، در واکنش به این توئیت‌ها گفت “امیدوارم با چنین حالاتی مشکلی نداشته باشم.

کاربران هم اعتراضات زیادی نسبت به پرداخت‌های درون برنامه‌ای در Star Wars Battlefront II داشته‌اند که EA در پاسخ، قیمت کسب هر هیرو را تا ۷۵ درصد کاهش داد.

در پایان دیدگاه شما در رابطه با این خبر چیست؟ 

[ad_2]

رایگان شدن StarCraft 2 و طعنه جالب Blizzard به Star Wars: Battlefront II

pardisgame.net

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید