دیدار رویانیان با خانواده قایقران

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس با حضور در منزل زنده یاد سیروس قایقران از خانواده کاپیتان اسبق تیم ملی تجلیل کرد.

به گزارش اردبیل نیوز به نقل از برنا، محمد رویانیان که همراه کاروان پرسپولیس به انزلی رفته است، درباره دیدار با خانواده سیروس قایقران به سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، گفت: تصمیم گرفتم بازیکنان پرسپولیس را در سفر به انزلی همراهی کنم و وظیفه خود می‌دانستم که در وهله اول به عنوان یک ایرانی و در وهله دوم به عنوان مدیری که در فوتبال فعالیت می‌کند، خدمت خانواده زنده یاد قابقران برسم و افتخار داشته باشم با پدر ایشان و بخشی از اعضای خانواده وی دیدار کنم. همچنین با همسر زنده یاد قایقران تلفنی صحبت کردم و این کمترین وطیفه من بود. از استقبال گرم پدر مرحوم قایقران و صحبتی که داشتند، تشکر می‌کنم و خوشحالم با برادر زنده یاد قایقران که در راهنمایی و رانندگی همکار بنده بودند، دیدار کردم.

رویانیان تصریح کرد: پدر زنده یاد قایقران یک فرد کاملا فوتبالی است که در این دیدار با هم درباره مشکلات فوتبال انزلی صحبت‌هایی داشتیم و آمادگی خود را برای کمک به فوتباال انزلی در هر زمینه‌ای که باشد اعلام کردم. انزلی جوانان مستعد، شاداب و مردم باغیرت و با شرفی دارد که خدمت کردن به آن‌ها وظیفه ماست. ملوان نیز تیم ریشه دار بزرگ و پر افتخاری است که مردم انزلی به آن عشق می‌ورزند. خوشبختانه دوستانی مثل آقای هدایتی با اقدام خوبی که انجام دادند در فوتبال انزلی سرمایه گذاری کرده و از تیم فوتبال ملوان حمایت می‌کند.

وی افزود: ما هم آمادگی داریم در رشد فوتبال انزلی به ویژه در شکوفا کردن استعدادهای نابی که این شهر دارد، فعالیت کنیم. ملوان همواره بازیکنان بزرگی را به فوتبال ایران معرفی کرده و شهر انزلی این پتانسیل را دارد که بازیکنان بیشتری را به فوتبال ایران معرفی کند.

رویانیان در پایان گفت: امیدوارم شاهد یک بازی جوانمردانه و تماشاگر پسند از دو تیم پرسپولیس و ملوان باشیم تا تماشاگران از این فوتبال لذت ببرند و حتما تماشاگران انزلی بدون توجه به حرف و حدیث‌های مطرح شده در روزهای اخیر میزبانان خوبی خواهند بود و این بازی می‌تواند یکی از جذاب‌ترین دیدارهایی فصل جاری باشد و بدون هیچ حاشیه‌ای به پایان برسد.

4 دیدگاه‌ها

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید