7.7 C
Tehran
دوشنبه، ۱۳ بهمن ۱۳۹۹
خانه اخبار ورزشی اخبار فوتبال ایران دژاگه: دیدار با مسی و آرژانتین جالب می‌شود/ به کی روش اس...

دژاگه: دیدار با مسی و آرژانتین جالب می‌شود/ به کی روش اس ام اس ام می زنم ببینم برنامه ی مهار مسی چیست!

امشب به کی‌روش اس ام اس می زنم تا بدانم برنامه مهار مسی چیست

سایت گل- اشکان دژاگه که در وِیژه برنامه ی شبکه ی بی بی سی حضور یافته بود در مورد وضعیت تیم ملی فوتبال ایران گفت: تیم ملی شرایط خوبی دارد و امیدوارم بتوانیم از مرحله گروهی خود صعود کنیم. تیم ملی فوتبال ایران خوب دفاع می‌کند. هرچند بازی‌های تدارکاتی با تیم‌های قدرتمند اروپایی نداشته‌ایم و اگر چند بازی خوب و با تیم‌های بزرگ داشته باشیم وضعیت‌مان بهتر می‌شود.

وی در مورد انتخاب کمپ تیم ملی در برزیل، گفت: کی‌روش کارش را خیلی خوب انجام می‌دهد.

دژاگه در مورد رویارویی با آرژانتین و لیونل مسی که ممکن است مقابل او قرار بگیرد گفت: این اتفاق جالب می‌شود. آرژانتین بسیار قدرتمند است اما شانس پیروزی مقابل نیجریه و بوسنی داریم. کی روش این گروه را دیده و قطعا می‌داند چطور باید کار کند. او در اردوی بعدی تیم ملی ایران به بازیکنان نکات لازم را گوشزد می‌کند. امشب به کی‌روش اس ام اس می زنم تا بدانم برنامه مهار مسی چیست.

دژاگه در ادامه صحبت‌هایش عنوان کرد: این اولین جام جهانی من است و باید از آن لذت ببرم و جام جهانی پله‌ای برای همه بازیکنان تیم ملی هستند و بعد از جام جهانی شانس بازی در تیم‌های اروپایی را خواهند داشت. در دو سالی که در ایران بوده‌ام دیده‌ام چه بازیکنان خوبی داریم و انشالله آنها نیز بتوانند به اروپا برسند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید