دیشب در خیابان‌های تهران چه گذشت؟ + تصاویر

شب گذشته آخرین مهلت تبلیغات نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری و شوراها بود که ساعت‌های پایانی این تبلیغات در پایتخت حواشی‌هایی را به همراه داشت.

طبق قانون، مهلت تبلیغات نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری از ساعت ۸ صبح امروز پنجشنبه ۲۳ خرداد ماه پایان یافته است.

 

بر این اساس شب گذشته آخرین مهلتی بود که نامزدهای انتخاباتی دور یازدهم ریاست‌جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا می‌توانستند تبلیغات داشته باشند.

 

 

سعید جلیلی در ورزشگاه حیدرنیا در میان هواداران خود حضور یافته بود، علی اکبر ولایتی در ورزشگاه شیرودی، محمدباقر قالیباف در میدان فلسطین با هوادارانش سخن می‌گفت و محسن رضایی و حسن روحانی در نقطه دیگری مشغول تبلیغات بودند، البته هواداران محمد غرضی نیز صحنه را خالی نگذاشته بودند.

 

 

خیابان ولیعصر(عج) تهران مهمترین محل تجمع هواداران نامزدهای انتخاباتی بود که هر طیفی به ظن خودش در حال تبلیغات برای نامزد مورد نظرشان بودند.

 

ستادهای تبلیغاتی حسن روحانی، محسن رضایی و محمدباقر قالیباف در نقاط مختلفی از خیابان ولیعصر(عج) از میدان ولیعصر(عج) تا میدان تجریش در فواصل مختلف دایر بود و هوادارانشان با حمل پلاکارد و سر دادن شعارهایی فضا را انتخاباتی کرده بودند.

 

 

 

 

 

ناگفته نماند طرفداران روحانی، قالیباف و رضایی از راه‌اندازی کارناوال‌های انتخاباتی در سطح شهر و آن هم در خیابان ولیعصر(عج)، که محل تردد وسایط نقلیه عمومی است غافل نبوده و با تجمع تعدادی از هوادارانشان از مسیر شمال به جنوب این خیابان اقدام به سردادن شعار کردند.

 

 

 

شاید آخرین نمایش تبلیغاتی مربوط به علی اکبر ولایتی بود که در جوار حرم مطهر امام زاده صالح(ع) در میدان تجریش برگزار شد.

 

این مراسم که بعد از نماز مغرب و عشا و حدودا از ساعت ۲۱ تا ۲۳ به طول انجامید با حاشیه‌های جالبی همراه بود.

 

 

در همایش مذکور که مصادف با ولادت حضرت اباعبدالله الحسین(ع) بود ستاد انتخاباتی ولایتی اقدام به پخش شیرینی و شربت در بین مردم کرد و همچنین حاج محمدرضا طاهری نیز در جمع هواداران ولایتی مدیحه‌سرایی کرد.

 

همچنین رامین گلستانی مرشد زورخانه چیذر نیز در میان دود اسپند و هیاهوی هواداران ولایتی از هموطنان درخواست حضور در پای صندوق‌های رای داشت تا با دستان خود سرنوشت و آینده کشورشان را بسازند.

 

آخرین شب تبلیغات نامزدها در حالی به پایان رسید که از صبح امروز فضای شهر به حالت عادی برگشته و آبستن حماسه‌ سیاسی توسط مردمان این مرز و بوم است.

پارسینه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید