دوست دارم زیر نظر علی دایی کار کنم/ همه چیز فردا مشخص می‌شود

مهاجم تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان می‌گوید با سرمربی این تیم مشکلی ندارد ولی دوست دارد نیم فصل به تیم پرسپولیس برود و زیر نظر علی دایی کار کند.

اردبیل نیوز: محسن مسلمان در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص آخرین وضعیتش برای پیوستن به تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: من فقط در این حد می‌دانم که باشگاه پرسپولیس به ذوب‌آهن نامه زده و خواستار جذب من در نیم فصل شده است. من بیشتر از این در جریان این مسئله نیستم و همه چیز دست مدیرعامل باشگاه است.

وی تاکید کرد: فردا سه شنبه مسئولان باشگاه ذوب آهن با مسئولان پرسپولیس در این رابطه جلسه دارند و همه چیز مشخص خواهد شد.

مهاجم ذوب آهن درباره ابراز تمایل دایی هم نسبت به این مسئله گفت: دایی واقعا لطف دارد. با این حال شرایط نقل و انتقالات دست خودم نیست. من یکسال دیگر با ذوب آهن قرارداد دارم و نمی‌توانم ساز مخالف با تصمیم باشگاه بزنم.

مسلمان همچنین در خصوص اینکه گفته می‌شود با لوکا بوناچیچ مشکل دارد و سرمربی ذوب آهن یکی از دلایل جدایی‌اش از این تیم است، تصریح کرد: من با لوکا مشکلی ندارم. به هر حال مربیگری سلیقه‌ای است و هر مربی برنامه‌ها و ترکیب دلخواه خودش را دارد. ملاک من برای رفتن به پرسپولیس چیزهای دیگری است. من دوست دارم برای پرسپولیس بازی کنم چون امسال، سال جام جهانی است و می‌خواهم با تیم ملی به برزیل بروم.

وی در پایان در خصوص احتمال معاوضه‌اش با محمدرضا خانزاده و میلاد غریبی دو بازیکن پرسپولیس گفت: من در جریان این مسئله نیستم و این اخبار را از رسانه‌ها می‌شنوم. همانطور که گفتم اختیارم دست باشگاه است و سعید آذری در اینباره تصمیم گیری خواهد کرد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید