9.5 C
Tehran
یکشنبه، ۱۲ بهمن ۱۳۹۹
خانه اخبار ورزشی دل بوسکه(۱): در رای گیری توپ طلا، دوست ندارم وارد دعوای رئال-بارسا...

دل بوسکه(۱): در رای گیری توپ طلا، دوست ندارم وارد دعوای رئال-بارسا شوم

می دانستم که بازیکنان اسپانیایی، شاید بهترین بازیکنان امسال نبوده اند ولی نمایندگان نسلی بودند که خوب بوده و خوب خواهد بود.

سایت گل-بیسنته دل بوسکه سرمربی تیم ملی اسپانیا در یک گفتگوی ویژه از مسائل مختلفی صحبت کرده. از توپ طلای امسال گرفته تا جنجالهای سالهای اخیر در بازی های ال کلاسیکو و اوضاع تیم ملی اسپانیا

دراینجا می توانید بخش اول صحبتهای دل بوسکه را مطالعه کنید:

سرمربی تیم ملی اسپانیا در صحبتهایی اعلام کرد که دلیل آنکه به دو بازیکن تیم ملی اسپانیا برای جایزه توپ طلا رای داده این بوده که نمی خواسته وارد نبرد رئال و بارسا شود.

دل بوسکه دراین باره گفت:« من برای توپ طلا به دو بازیکن اسپانیایی رای دادم. چون آنها نماینده نسل قهرمان دنیا و قهرمان اروپا هستند.به علاوه نمی خواستم وارد جنگ رئال- بارسا شوم. من فکر می کنم که بازیکنان اسپانیایی در سالهای اخیر به حقشان نرسیده اند. من درحالی به دو نامزد اسپانیایی توپ طلا رای دادم که می دانستم که آنها شاید بهترین بازیکنان امسال نبوده اند ولی نمایندگان نسلی بودند که خوب بوده و خوب خواهد بود. نسل قهرمان دنیا و قهرمان اروپا که به صورت فردی جایزه ای کسب نکرده اند.»

سرمربی ماتادورها که در رویداد معارفه تور جهانی پدل استریا دام حضور داشت ادامه داد:« ما در دوره مسی و رونالدو هستیم. البته باید به این ارزش بالا اشاره کرد که اسپانیا در حضور این دو ستاره بزرگ درتیمهای ملی کشورهایشان توانست قهرمان جام جهانی شود و با حضور رونالدو به عنوان کاپیتان و لیدر تیم ملی پرتغال توانستیم قهرمان یورو شویم.»

دل بوسکه درمورد رای اش به بهترین سرمربی سال گفت:« رایی که به فرگوسن دادم برای ادای احترام به کارنامه مربیگری او بود. هیچ جای بحثی نیست که هاینکس بهترین سرمربی نیمی از سال بود وتوانست با تیمش تمام جامهای ممکن با بایرن را کسب کند. من به بنیتس هم رای دادم.چون او نشانگر این است که یک سرمربی اسپانیایی می تواند واقعا موفق باشد. رای سوم من هم به اسکولاری بود که تیمش قهرمان جام کنفدراسیون ها شد و این چشمکی به فوتبال درعرصه ملی بود.»

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید