6.6 C
Tehran
یکشنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹
خانه اخبار ورزشی دل بوسکه: برایم فرقی نمی کند به چه قرعه ای بخوریم

دل بوسکه: برایم فرقی نمی کند به چه قرعه ای بخوریم

سرمربی اسپانیا در صحبت هایی اعلام کرده که تیمش می خواهد از قهرمانی اش دفاع کند

سایت گل- بیسنته دل بوسکه سرمربی تیم ملی اسپانیا این روزها در برزیل است و انتظار قرعه کشی رقابت های جام جهانی ۲۰۱۴ را می کشد. او در صحبت هایی اعلام کرده که برایش فرقی نمی کند که تیمش به کدام حریفان بربخورد و زیاد دل به صحبت های تحریک آمیز خبرنگاران برزیلی نداده و در کمال آرامش راجع به قرعه کشی پیش رو که تا ساعاتی دیگر انجام می شود صحبت کرده.

دل بوسکه در پاسخ به سوالی درمورد قرعه کشی گفت:« هیچ فرقی برایم نمی کند که تیمم به چه قرعه ای بخورد. تیمی که با ما هم گروه شود، شده. چون قرعه این طور حکم داده.» دل بوسکه در مورد اجتناب احتمالی از رویارویی با برزیل در قرعه و تا بازی فینال هم ترجیح داد تا اظهارنظر نکند و گفت:« احتمالات زیادی موجود است. می خواهیم از عنوان قهرمانی مان دفاع کنیم و باید ببینیم که آیا دراین شرایط این امر ممکن خواهد بود یا خیر.»

دل بوسکه در واکنش به احتمال به کار گیری دو وقت استراحت در جریان هر بازی گفت:«اینکه درهر بازی دو وقت استراحت وجود داشته باشد یا نه، یک موضوع کاملا جزئی است. بعید می دانم که این سرنوشت بازی ها را رقم بزند.»

و درمورد استقبال دشمن ستیزانه برزیلی ها هم گفت:« ما نباید عقده خاصی در دل داشته باشیم.»

روز گذشته خبری درمورد خداحافظی لوئیس آراگونس با دنیای مربیگری در رسانه ها منتشر شد (که البته بعد خودش این خبر را تکذیب کرد)؛ دل بوسکه در واکنش به این خبر گفت:«بله.این خبر را شنیدم. لوئیس مرد فوق العاده ای برای فوتبال اسپانیاست. او سیمان ها را ریخت و پایه گذار موفقیت های اسپانیا بود و ما تلاش کردیم تا این روند را ادامه داده وتیم را تقویت کنیم.»

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید