خانه اخبار ورزشی اخبار فوتبال ایران دلخوری ایرانی ها از میزبان برزیلی

دلخوری ایرانی ها از میزبان برزیلی

۰
دلخوری ایرانی ها از میزبان برزیلی

تیم ملی والیبال ایران ساعت ۶ بامداد دیروز سه شنبه به وقت محلی جهت برگزاری دو مسابقه با تیم ملی برزیل در چارچوب رقابت های لیگ جهانی والیبال وارد سائوپائولو شد.

نخستین تمرین تیم ملی والیبال کشورمان در سائوپائولو در حالی برگزار شد که امکانات ضعیف برزیلی ها باعث اعتراض کادرفنی ایران شد.

به گزارش ایلنا، تیم ملی والیبال ایران ساعت ۶ بامداد دیروز سه شنبه به وقت محلی جهت برگزاری دو مسابقه با تیم ملی برزیل در چارچوب رقابت های لیگ جهانی والیبال وارد سائوپائولو شد. بر اساس برنامه کادر فنی نخستین تمرین ملی پوشان کشورمان در سائوپائولو به کار با وزنه و تمرینات توپی که بر روی دریافت، توپ گیری سرویس متمرکزبود اختصاص یافت.

ملی پوشان کشورمان تمرین بدنسازی خود را از ساعت ۱۸:۳۰ به وقت محلی در سالن بدنسازی ورزشگاه جیناسیو ایبیرا پوئرا که امکانات ضعیفی داشت برگزار کردند که امیر خوش خبر سرپرست تیم ملی به علت نبود امکانات مناسب از جمله اختصاصی نبودن سالن بدنسازی، نبود آب و نامناسب بودن دمای سالن و فاصله داشتن رختکن تا سالن بدنسازی اعتراض کرد و عنوان کرد درصورت برطرف نکردن این مشکلات به ناظر فدراسیون جهانی والیبال شکایت خواهد کرد.

پس از برطرف کردن نسبی مشکلات ملی پوشان ابتدا زیر نظر کارلو ساتی به تمرینات بدنسازی مخصوص خود پرداختند و سپس به دستور اسلوبودان کواچ سرمربی تیم ملی به سالن ۱۱ هزار نفری جیناسیو ایبیرا پوئرا محل برگزاری مسابقه برزیل و ایتالیا در لیگ جهانی رفتند و به تمرین با توپ پرداختند.

پس از صحبت های ابتدایی کواچ در خصوص برنامه تمرین و گوشزد کردن برخی موارد در خصوص دریافت و توپ گیری، بازیکنان به تمرین با توپ و زدن آبشار از پشت خط یک سوم و توپ گیری پرداختند که در برخی موارد کواچ تمرین را قطع می کرد و اشکالات بازیکنان را به انها یاداوری می کرد و طرز صحیح دریافت و توپ گیری را در موقعیت های مختلف خود به شخصه برای آنها اجرا می کرد. قسمت پایانی تمرین به سرویس اختصاص یافت و بازیکنان اقدام به زدن سرویس کردند و دریافت کننده ها نیز جای خودرا به نوبت عوض می کردند.

لازم به ذکر است در حاشیه تمرین تیم ملی محمد علی قانع زاده سفیر ایران در برزیل با حضور در سالن جیناسیو ایبیرا پوئرا از تمرین تیم ملی والیبال کشوررمان دیدن کرد.

 

مطلب قبلی یک عکس قدیمی از اسطوره های تمام ناشدنی فوتبال ایران
مطلب بعدی چرا حضرت علی پسرش را عباس نامگذاری کرد؟
Avatar
انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی در مجله اینترنتی ملکانه لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. ما در ملکانه به هوش و ذکاوت مخاطبانمان باور داشته و با رعایت بی طرفی در پوشش و انتقال خبر به آنها، امکان تفسیرخبرها را مطابق با خواستشان فراهم می سازیم. همچنین ما به تمام نظرات کاربران احترام می گزاریم و از شما بابت وقتی که صرف نوشتن نظر می نمایید سپاسگذاریم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید