دستگیری ۲۳ نفر متصدی متخلف صنفی در اردبیل / ۹ واحد صنفی پلمب شد

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان اردبیل از دستگیری ۲۳ نفر از متصدیان متخلف صنفی و پلمب ۹ واحد صنفی در اردبیل خبر داد.

اردبیل نیوز: به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، صابر بابازاده اظهار داشت: در ایام تعطیلات نوروزی امسال علاوه بر دستگیری ۲۳ نفر متخلف شاهد اخطار برای پلمب واحدهای صنفی برای ۱۴۶ واحد متخلف بودیم.

وی از پلمب ۹ واحد صنفی متخلف در طرح نوروزی ۹۲خبر داد.

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان اردبیل گفت: در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و تشدید کنترل بر واحدهای صنفی و همچنین مقابله با بروز ناهنجاری‌های صنفی ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی اردبیل در طول اجرای طرح نوروزی ۹۲ از ۳ هزار و ۳۱۰ واحد صنفی به صورت محسوس و غیر محسوس بازدید کردند.

بابازاده یادآور شد: ماموران ما پس از ارزیابی فعالیت‌های صنفی این واحد‌ها و ارائه نظرات کارشناسی ۹ واحد را به علت عدم رعایت ضوابط و مقررات ابلاغی پلمب و از ۳۷۹ متصدی واحدهای صنفی تعهد اخذ کردند.

این مسئول افزود: همچنین در این مدت به ۳ هزار و ۴۱۵ متصدی واحدهای صنفی تذکر لسانی داده شده و در ۱۴۶ مورد نیز اخطار پلمب صادر و ۲۳ نفر از متصدیان متخلف دستگیر شدند.

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان اردبیل با اشاره به نتایج دیگر اجرای این طرح خاطرنشان کرد: کشف صدها حلقه سی‌دی و تجهیزات رایانه‌ای حاوی برنامه‌های ضد فرهنگی و همچنین صور مبتذل و تعدادی تجهیزات ماهواره‌ای از جمله دیگر نتایج اجرای این طرح بود.

بابازاده در پایان سخنان خود اذعان داشت: در طول اجرای طرح و با هدف انجام اقدامات فرهنگی ۱۲ بنر با مضامین خوشامدگویی در میادین شهر نصب و تعدادی بروشور با مضامین آموزشی، آگاه‌سازی و هشدارهای انتظامی تهیه شد و در اختیار اصناف و سازمان‌های مختلف قرار گرفت.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید