دستگیری منتشر کننده تصاویر مستهجن در فیس بوک/افزایش تبلیغات سایت هدف مجرم

0
142

فردی که اقدام به انتشار تصاویر غیر اخلاقی در فضای سایبری می کرد، در استان مرکزی دستگیر شد.


رئیس پلیس فتا استان مرکزی گفت: ماموران پلیس فتا این فرماندهی در پی رصد و کنترل شبکه های اجتماعی به صفحه ای با مشخصات معلوم در فیس بوک برخورد کردند که اقدام به انتشار تصاویر مستهجن کرده بود.

سرگرد مصطفی نوروزی در ادامه عنوان کرد: در تحقیقات گسترده پلیس فتا استان و با هماهنگی مقام قضایی، متهم در عملیاتی در یکی از شهرستان های استان مرکزی دستگیر و به پلیس فتا انتقال داده شد.

وی بیان کرد: متهم که در ابتدا منکر هر گونه جرمی بود، هنگام مواجه شدن با دلایل و شواهد پلیس به جرم خود اعتراف کرد.

این مقام مسئول انتظامی در ادامه افزود:متهم در اظهاراتش اعتراف کرد که برای بالا بردن تعداد بازدیدکنندگان و افزایش تبلیغات بر روی سایت خود اقدام به راه اندازی چند سایت دیگر کرده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، رئیس پلیس فتا استان مرکزی در خاتمه به متخلفین فضای سایبری هشدار داد: هر گونه ترویج مطالب غیر اخلاقی در بستر اینترنت که موجب انحراف و گمراهی شهروندان گردد، از چشمان تیز بین پلیس فتا پنهان نخواهد ماند و گردانندگان این سایت ها در کمترین زمان ممکن شناسایی و تحویل مراجع قضایی می شوند.

انتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی در مجله اینترنتی ملکانه لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. ما در ملکانه به هوش و ذکاوت مخاطبانمان باور داشته و با رعایت بی طرفی در پوشش و انتقال خبر به آنها، امکان تفسیرخبرها را مطابق با خواستشان فراهم می سازیم. همچنین ما به تمام نظرات کاربران احترام می گزاریم و از شما بابت وقتی که صرف نوشتن نظر می نمایید سپاسگذاریم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید