دستگیری قاتلی بعد از ۴ سال در خلخال

فرمانده نیروی انتظامی استان اردبیل از دستگیری قاتلی خبر داد که سال ۸۷ در شهر خلخال سبب قتل یک نفر شده بود که بعد از گذشت چهار سال دستگیر شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، امیر ابراهیم کریم‌خانی عصر امروز در نشست مسئولان انتظامی استان اردبیل اظهار داشت: ما در حال حاضر هیچ پرونده بلاتکلیفی نداریم و اخیراً نیز با دستگیری قاتلان صرافی در اردبیل سعی کردیم، اقتدار نیروی انتظامی را در برخورد با اخلالگران نظم عمومی نشان دهیم.

فرمانده نیروی انتظامی استان اردبیل ادامه داد: در حادثه‌ای که مهرماه امسال در یکی از خیابان‌های اردبیل به عنوان حادثه صرافی مشهور شد؛ شاهد قتل یک نفر از هموطنان بودیم که کارگاه‌های زبده بعد از وقوع حادثه پیگیری‌ها را انجام دادند و بعد از چند ماه و به دست آوردن سر نخ‌های مختلف، سه نفر از افرادی که در این حادثه دخالت داشتند، دستگیر شدند.

کریم‌خانی افزود: با تلاش پلیس این سه نفر که در قتل صرافی دخالت داشتند، دستگیر شده و انگیزه قتل خود را نیز تأمین مالی برای تهیه مواد مخدر اعلام کردند که پرونده به مراجع قضایی ارسال شده است.

وی با بیان این‌که پلیس شبانه‌روز تلاش می‌کند تا با خدمات صادقانه بسیاری از آسیب‌ها و ناهنجاری‌ها را پیشگیری کرده و وقوع آن را به حداقل برساند، تصریح کرد:‌ ما در ایام نوروز نیز در اکیپ‌ها و گروه‌های مختلف با شعار حفظ آرامش و امنیت جامعه در خدمت مردم هستیم و سعی می‌کنیم هم فضای جامعه را برای عموم مردم به‌ویژه مسافران و گردشگران کم دغدغه و کم تنش کنیم و هم با اقدامات مثبت و سازنده آرامش توأم با امنیت و ایمنی را به جامعه تزریق کنیم.

کریم‌خانی از اصلاح رفتار پلیس راه در ماه‌های اخیر به دنبال برخی از گله‌مندی‌ها و تذکرات به جا اشاره کرد و اذعان داشت: هر چند نیروی پلیس در جهت حفظ امنیت و برقراری آرامش در جامعه به‌ویژه ترددها اعمال قانون می‌کند، اما توصیه کردیم که از رفتارهای تند و جریمه‌های صرف پرهیز شود و با تذکر ارشاد موارد تخلف در مرحله اول گوشزد و در مراحل بعدی اعمال قانون صورت گیرد.

وی با بیان این‌که در ایام نوروز امسال و در قالب طرح‌های نظارتی و کنترلی حرکت‌ها و برنامه‌ریزی‌ها به سمت بروز و ظهور کم حوادث بنا نهاده شده است، یادآور شد: ‌هزار نفر از نیروی پلیس در ۲۰ روز طرح نوروزی در آماده‌باش کامل هستند که با ۲۶۵ دستگاه خودرو به همراه ۶۰ دستگاه دوربین نظارتی بر کلیه مسایل سفرها و گذران ایام تعطیلات نظارت دارند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید